Prijava

Да ли уопште постоји нека ствар за који би сте поднели толику жртву? Колико је битно да ли ће се ваше жртве неко сећати или не? Да ли је битна патња пре самог губитка живота?

Да ли мислите да би сте у датом моменту могли да се жртвујуте? Ово питам јер се нека мајка без размишљања баци у ватру за дететом, а нека друга остане скамењена, без могућности да се помери.

Porodica. Prijatelja takvog nemam. Verovatno neću ni imati.

Zini da ti kažem.

Uuu, Borko, al te zajeba Dub.

Koji vam je kurac večeras.Zar neko ne može otvoriti temu o sisama ili pivu.Čemu ove dubokoumne besmislene teme?

Za sarmu, ta šljivovicu i pivo!!!2
Zajebavam se. Pre svega za porodicu i NEKE prijatelje (tri čoveka), jer sam sa njima toliko vremena proveo da ih i ja, a i moji roditelji praktično smatraju delom porodice.

За мнооооого ствари. модро плаво лоло

Lako je ovako govoriti.

jeste lako, ali sam sa tim ljudima dosta toga preživeo, fazon i jebi ga uvek smo tu bili jedni za druge, tako da mogu samo da pretpostavim da bi to tako bilo.

Узгред, ел ово било питање типа да ли би смо Уклетом Холанђанину продали душу за нешто? Или само ако смо мајке да ли би се бацали у ватру?

Ja ne bih sa Barbosom nizašta na svetu!

Generalno većina ljudi bi se žrtvovala za decu. Sve ostalo je stvar trenutka, inspiracije, adrenalina, testosterona i nekog ludila. Teško je ovako za kompom predvideti takve momente ali je poznato da su ljudi davali život zbog druga ili drugova, kućnih ljubimaca, brata/sestre, pa čak i za manje vrednu imovinu, dok su neki to činili iz čistog inata.

edit: reme, koja si ti šlihtara jebo te bog.

Barbosa nije na Holanđaninu, on je na Crnom Biseru.

Znam Čedo, ali Barbosa mi je gadniji ;)

virtuale lolololo nasmeja me sad. :) oću da moderišem jebi ga. Dube, Natnat, de ste drugari :)

Tamo smo na našoj igri :)