Prijava

Ma lepa, domaća balada. :)

Ја ЧИНИМ све, Тања Бањанин.

Како се зове јебена песма од Рокера с Мораву, иде неки ненормалан текст у фазону:

"Шта ми фали, зар нисам шармантан, скроман, шашкаст, поузан, галантан
Нема жене која неће мене, свака скочи, кад ми види очи"

Не зна гугл.

Hugocavez
Ја ЧИНИМ све, Тања Бањанин.

TO!
Hvala :)

Peki, ne pratim njihovu diskografiju :), ali uspeo sam da nađem još malo teksta. Ako može da pomogne...

Sta mi fali zar nisam sarmantan,zgodan saskast,pouzdan galantan,nema zene koja nece mene,svaka skoci,kad mi vidi oci,zato naokolo ne toroci lepo se podboci,pa mi sroci,sta te koci...

Не може да помогне, ја знам цео текст, па опет ништа нисам наш'о. Можда се јави Пеки а.к.а. Драган Мирковић, он ми делује као махер за ово.

I po ko zna koji put pitam...

''KAD ZAIGRAM SKAČU SVI
SVUD SE ČUJE BELI-BELI!''

ko peva, i jel ima neko linkk!?!?!?!?!

TOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!
LJUBIM RUKE LOLOLO!!!!!!!!!

Пише ти испод лајк/дислајк бара, царе. :)

Gospod Bog je retard bolesni. Ha.

To bre pufno srećo, ma šta god hoćeš, bre! <3

Peki, ne znam koliko si zaludan, ali evo ti tekstovi njihovi pa mozes da pogledas svaki ako ti je to vazno.
http://tekstovi.net/2,297,0.html

ima neka stvar, znam samo par reci, trazim je godinama, malo asocira na massive attack, ali ne znam jesu li oni: You bring all the best and worst in me, pa onda nesto, tra lal lal lal, i but it`s so wrong, so right..... hocuuuu jeee :(

neki američki vojni marš, melodija otprilike ovako :
http://www.youtube.com/watch?v=cpV0ygkmhP4
samo sporije

Jebaga ja kad god trazim ritam neke pesme koju ne znam dodje mi taramataramat rattata tata MORTAALLL COMBAT i onda onaj tehno... jbg

Zna li neko kako se zove i ko izvodi onu pesmu "Meeeeeedžik.. moooooument.." ili tako nešto, možda nije moment.. ali je akcenat na tom medžik, muški glas.. bilo je nekad na nekoj reklami..

Znam i da ide, magic (nešto), pa WHEN THE (neštoneštooneeštonešto)..

Dajte ljudi ko peva: Još mi jedna zora sviće pored stola, vrati mi se pa me spasi od tuge i bola!