Prijava

Ko hoće kvalitetniju dotu od Garene može da proba www.dotalicious-gaming.com
Nije da je neophodna, ni sam nisam neko čudo, ali ima manje do uopšte livera

На америчком играм.

Бетл-Нет је закон. Јесте да и тамо има ливера, али их барем има мање у односу на Гарену.

eo mogu ja veceras da picim da igram, samo recte kad ocete

Мог и ја вечерас! Никнејм и соба?

Што не играте лол?
Није лоша игрица.

Zato što je crtani.

Javite se bilo kojim danima, samo da nisu petak i subota veče. Tad pijem. I četvrtak veče. Nemojte uveče da se javljate.

Oћу курац, увек ме искулирате. Није мени због тога већ не знам зашто не можемо сви лепо да се сконтамо. Да се договоримо недељу дана унапред па да тако и буде. Може?

И на мене не рачунајте петком и суботом увече, такође пијем.

oce ko da opucamo?

Na mene ne računajte ja sam sjeban žestoko, komp mi je jako slab i zato mi laguje jako...
Uskoro cu da instaliram novi OS pa će da bude bolje valjda...

nisam kuci zato pisem latinicom odma da se ogradim :p . ajde javite se kad god ocete da igramo bas sam nesto u formi ovih dana. Nick na gareni mi je podno_grejanje pa se javite malo da se kidamo.

Мој ницк је NaKurcuTeN8
Тада је то било фенси, а мрзи ме да уплаћујем нејм-кард.

Oće li neko sada da igra na gangreni?

Ajte ljudi ako ima neko da odmerimo mišove, nik na Gareni mi je '' FunIfYouRun'' , pa ako je neko raspoložen za timski gejm nek se javi.

Ако ош да мериш мишове, ту сам победиЈо. Имам Разера, Деатхаддер, иначе. :)

Ja imam miša kome jedva radi desni klik, džinijusov. Govno neko.

Бетл-нет можда има за нијансицу мање ливера, али у суштини структура људи је јако слична.

Тако да понекад зажалим што сам дао 2 сома за оригинал, али кул је играти преко оригинала, ипак.

Ajd malo da oživimo ovu temu... Mogli bi šta organizovati, da opikamo koju partiju...

Nema igrača više, svi prešli n HON, LOL i ta sranja ..

Ja igram na dotalicious jače od 3 meseca.
I mnogo je bolje od garene moram da kažem.
Igrači su iskusniji, za liv popiješ ban i mnogo je zabavnije igrati :)

Ајде мало живните тему, и ко оће да игра на бнету или на гарени нека пусти певете, да организујемо неку партијицу овако, има нас ваљда десет детему!!!! Уздравље!