Prijava

@Tuzni su mi ljudi kao ti Aurora, bas tuzni....
Ajde bre bez vređanja,ljudski sučeljavamo stavove.

Razlika između vređanja i izražavanja mišljenja je velika. Ako kažem da je neko tužan, ja smatram da to nije uvreda, ako vi smatrate da jeste, onda se izvinjavam.

Dajte ljudi Miloševića ne pominjite više. I maloj deci je jasno da je unazadio Srbiju za 50 godina.
Ripli izvini, ali imao sam utisak da nekako glorifikuješ devedesete.
Mene nije strah da kažem da sam gotovo siguran da su Đinđića ubile tajne službe, ali ove naše. Inače mislim da za života on nije bio neki srpski Mesija. To je postao posle smrti. Svakako, mislim da takvu sudbinu nije zaslužio.

odgledao sam 15 minuta ove emisije na b92..ne znam ko mi zvuči gluplje...Beba Popović ili onih četr, pet napaljenih klinaca....kake priče oni pričaju...

Аурора, силно грешиш..

Иначе ово на Б92 је просеравање

žešće proseravanje...

SMORIŠTE SA TIM ĐINĐIĆEM VIŠE... TIP JE POTPUNO NEBITAN TRENUTNO...

Aurora je izgubila i dom i porodicu devedesetih i završila na ulici u jednom momentu, šta ti misliš jesu mi se sviđale devedesete čka vu?
Ne piši gluposti.

бури
SMORIŠTE SA TIM ĐINĐIĆEM VIŠE... TIP JE POTPUNO NEBITAN TRENUTNO...

Да није гробарчић Тома битан можда ?

Da, da, to su te priče, ako kritikuješ jednog odmah moraš biti uz drugog.
Ma hajde...

Kad je u akciji "Sablja" uhapšen pijani, znojavi medved iz vojne bezbednosti Aco Tomić i pismo koje je dobio od Koštunice gde piše:"Aco,ja i ti se najbolje razumemo kad ćutimo".Sve je jasno ko stoji iza Zoranovog ubistva.Koštunica i ljudi oko njega su sve osmislili,a Zvezdan Jovanović je samo opalio metak, što je na sudu i priznao i zato osuđen sa dokazima na 40 godina robije.Dok Čedu razvače po sudovima,na detektor laži,nazivaju ga kriminalcem,upravo danas Koštunjavo đubre izjavljuje da nema nameru da se pojavi na sudu povodom otkrivanja političke pozadine ubistva Đinđića.

Коштуница скреће пажњу са себе, тражећи да се испита Јовановићева имовина, то стоји.

И ово горе што је бојанбој реко.

Pa najbolje je odustvo licnih stavova i ideja, i kritikovanje svakog, to bi isto bilo kao kada bi vas neko pitao koju boju volite, a vi rekli pa znam da ne volim crvenu, zutu, zelenu, onda vas pitaju pa dobro u koju boju da vam okrecim kucu, a vi pola sata pokusavate da uskladite svoju idealnu boju za koju ste sigurni da postoji, ali ne znate kako izgleda sa bojama koje su u ponudi.

Ja pročitah Dinkić, pa pomislio neko se sprda.

brate bojane ko da si član LDP-a..a da jesi...:)

a ne treba da se ispita Čedina imovina?..ja ga se sećam još sa trulim starkama...kad se šetalo i ribe nosile bedž "Čedo oženi me"....ja sam nosio onaj drugi "idem peške, jebem bez greške"... imam i dalje buđave starke, a on iz džipa ne izbiva...

У пораст његове имовине не улазим, немам материјала за дискусију.

Jos smesnija je tvrdnja da je to sve njemu ustupljeno na koriscenje od strane njegovih prijatelja koji se bave biznisom , pa cak i da je tako zar ga to ne bi obavezalo da dela u skladu sa njihovim interesima?

"idem peške, jebem bez greške"

oš da kažeš da si i u studentskim danima svaku veče karo drugu ženu???

edit: džanki toma je tvoj, tamo partizan grobari, tole, i te pičke materine...

javio jesi i ti popio koji pendrek tih dana?
Ja npr. jesam. I baš me nešto i ne bole njihovi džipovi koliko što me prave budalom...
Doduše nisam imala nikakav bedž, imala dovoljno velike grudi, znala sam koja mi je prednja strana.

У Ђинђићевом убиству је учестовало 90% власти...

Коштуница
Николић
Тадић

војска...

Прво од тога треба кренути па онда истражити Чедину имовину, и ућуткати мишљенике ''Чеда амерички шпијун''.