Prijava

A kako ja , prost covek , to da uradim ?

plati ktitor :) ili blokiraj nekako bas tu reklamu...mrsko me sad da trazim, pronadji u sors kodu link sa kojeg vuce reklamu i provali kako da u svom brovzeru kako da blkiras bas taj link

u krajnjem slucaju ako ti iskoci bas ta reklama od panasonika refresuj stranicu da bi se pojavila neka druga

i ja sam provalio da samo kad je panasonic reklama,onda zajebava kursor!!
aj probam blokiram,pa shta bude!!
na operi desni taster na reklamu,pa opcija "block Content"

Vi se drogirate, ja nemam nikakvih problema. Možda zato što sam uplatio ktitor, ko zna...

Meni je tako na chrome-u, ali ne samo na vuki, vec i na drugim sajtovima.

Evo, pređoh na mozilu i mogu stavljati komentare na definicije, na eksploreru- cjok.

Ако можете да блокирате ону рекламу с балонима, решићете се треперења.

Evo, pređoh na mozilu i mogu stavljati komentare na definicije, na eksploreru- cjok.

aurora, otvori posebnu temu za to

Aj ljudi dosta sa otvaranjem tema. Još malo pa će se otvarati teme ako nekoga žiga u leđima ili ako mu kasni penzija.

Била нека стара тема за Експлорер коју је Каизен оживео да би му ту људи који користе тај претраживач пријавили багове. Искулирали сви, ако се не варам...

Mislim da ću biti pedeseti čovek ovde koji je napisao:na Hromu baguje, na svakom sajtu. Takođe mi se istovremeno dešava da mi pomeša slike ikonica na bukmark baru, tako da na primer B92 dobije ikonicu RTS-a, a Youtube dobije sliku RHMZ-a. Mom bratu je juče pucao Hrom posle automatkskog abdejtovanja, pucao je na svakoj strani gde su bili fleš objekti. Na Operi se dešava isto, nestaje kursor, a na Eksploreru sve normalno. E za Mozilu ne znam, skinuo sam je.

Мени на Хрому штека курсор само на Вукајлији, евентуално задрхти на другим сајтовима ако је отворен таб са Вукајлијом. Кад затворим таб све буде ок.

Едит: Сад видим ово за рекламу. Јебои панасонк да и' јебо. До њега је.

ovo je za medalju,bash ta reklama trenutno na ovoj temi!! =]]]]]]

Na Mozili radi dobro kod mene, uz napomenu da imam Adblock.

Ni meni više ne štuca zvučna kartica. Alal vera!

Kod mene je sve ok. Jedino što mi se desilo danas da je kursor igrao sam od sebe.

A kud se izgubi ovaj kursor kada se izgubi?

Filozofsko pitanje... Ali evo našao sam jedan članak, možda pomogne. Izgleda da je stvar u Adobe Flashu.
http://www.mydigitallife.info/2010/02/25/mouse-pointer-flickers-blinks-or-disappears-in-web-browser-ie-firefox-google-chrome/

Ljudi pokrenite računar u Safe modu i sve će biti okej.

In Mozille Firefox, open Add-ons window via Tools -> Add-ons, then go to Plugins tab. Highlight the item named Shockwave Flash 10.0.xx.xx (version may different), and click Disable button, then continue to click again the Enable button.

For Google Chrome, press Shirt + Esc keys to open Google Chrome Task Manager. Locate and highlight the line which states Plug-in: Shockwave Flash and clik End process button.

Rešilo.

ma shibno sam mail direkt u panasonic,jer je ovo stvarno iritirajuce!!
mislim da nijedna opcija neche pomochi,kad je reklama loshe odradjena!
kako zheljno chekam odgovor,bash me zanima da li che da se udostoje...