Prijava

Sad sam se izlogovao, i 'ladno treperi. :)

Ахахахах, који трип!

I nije samo kursor, nego te ladno izbacuje, ubacuje što na sajt što u pm kako ono 'oće :)

kolko ti je godina?

E ako moramo uplatiti 200 din da bi videli kursor na sajtu onda jbg.

Evo sad mi normalno radi... 0.o
Evo sad opet zajebava...

pusti edija, i ja sam ktitor i imam ludilo, ne mogu stavljati ni komentare uz to trep trep

Primetio sam nešto, naime kursor nestaje kadgod je ova nova reklama za Panasonic s nekom plavom klinkom, konfetama, balonima i tv-om. Moguće je da je zbog te konkretne reklame. Kad su one stare reklame, sve je ok, valjda...
EDIT
Da, konkretno dok lete konfete kursor zajebava, kad nestanu kofete ili šta je ovo šareno već, sve se vraća u normalu. Fora je što se sve ponavlja posle par sekundi.

Evo ja i zvanično prijavljujem da ne mogu ostavljati komentare. Preko eksplorera sam momentalno.

Definitivno je zbog letećih šarenih konfeta, obratite pažnju. Dok one lete kursor treperi, tj. nestaje. Kaizene ova reklama mora da ode ;)

Кад мало јаче кликнем, курсор се врати. Стварно, који се курац збива ово? Ја сам на Гугл Хрому, све остале сам перманентно макнуо из компа, па не могу да упоредим. И да, то се догађа само кад сам на интернет претраживачу. Да није неко рокнуо неки системски вирус на мрежу?

Ne bi trbalo da je virus, mozila preko linuxa bagijue ali zato hrom ne baguje. Možda je zbog japanskih nuklearki.

Зезатор је у праву, јесу конфете у питању :)

Блокирао сам рекламу и сад ме не зајебава.
Него, ја не знам зашто често морам да блокирам рекламе, сваку посебно... Кад сам на форуму, па кад сам на дефиницијама (посебно за одабране, посебно за нове) и стално тако... Неке и неће да блокира. Па тако имам једну рекламу, а после једног клика имам блокирану (значи само онај оквир)... И све тако у круг.

Трепти цео дан к'о лудо. :@

uu, a ja mislio pjan sam, pa bolje da cutim, kad ono medjutim..

Primetio sam nešto, naime kursor nestaje kadgod je ova nova reklama za Panasonic s nekom plavom klinkom, konfetama, balonima i tv-om. Moguće je da je zbog te konkretne reklame. Kad su one stare reklame, sve je ok, valjda...
EDIT
Da, konkretno dok lete konfete kursor zajebava, kad nestanu kofete ili šta je ovo šareno već, sve se vraća u normalu. Fora je što se sve ponavlja posle par sekundi.

jeste, traje nekoliko sekundi, dok onaj nacrtani "shiljak" prati misa, on ga prati po celoj vukajliji, ne znam sad dal se nekako to "pracenje" moze skoncentrisati samo u kocku sa reklamom...ako jednako baguje i na drugim sajtovima koji imaju tu reklamu onda nije do vukajlije

A kako ja , prost covek , to da uradim ?