Prijava

Dakle, naslov je nadam se jasan, ako neki mod ima bolji neka ga prepravi.
Bilo je par predloga za ovo ali nije bilo teme čini mi se.
U suštini, interakcijom sa autorima, što onim iskusnijim što onim manje iskusnim došao sam do zaključka (a solidno veliki uzorak je u pitanju) da dosta ljudi ne zna čemu služi kalendar sa strane odnosno da se klikom na određeni dan mogu videti najbolje ocenjene definicije u toku tog dana, što je svojevrsni pandan onom "najomiljenije danas" (isto važi i za postere mada mi iskreno oni vode nisu bitni).
Još jednom dakle, predlog je da sa strane piše pored kalendara VELIKIM SLOVIMA, nešto tipa "najbolje/najpopularnije danas/po datumima" i to da baš bode oči, poput onih banera što nude nagradu od milion dolara.
Smatram da bi to doprinelo čitanju na koje svi kukaju da se veoma smanjilo količinski, jer "najomiljenije danas" su bile lako dostupne a verovatno i zbog toga ocenjene sa po 150, 200 pa i 300 glasova u toku dana (naravno, i trka za definiciju dana je imala udela ali smatram da je laka dostupnost presudna).

EDIT: Uz to, dopuna predloga, da se ubaci tj da bude vidljiv kalendar i kada se klikne na samu definiciju. Tipa, neku od onih iz gornjeg desnog ugla, kalendar na što više mesta.

Bilo vise puta kao predlog, uvek sam ga podrzavao pa cu i sada.

EDIT: Ja mislio neko ce da prica koji ce nam kurac kalendari uopste u zivotu :)

EDIT: Ja mislio neko ce da prica koji ce nam kurac kalendari uopste u zivotu :)

I ja lol

Edit: Inace, ja prvi nisam imao pojma cemu sluzi kalendar dok mi Straja nije rekao pre neki dan.

Treba obeležiti to, Strajo mislim da si ti ovo već predlagao ali bez rezultata. E sada, da li je u pitanju nemanje vremena i imanje prečeg posla ili neka vrsta "straha" da to ne odvuče čitaoce sa naslovne jebem li ga.

Jebote kontao sam da je onaj trol ponovo otvorio temu tipa "Mnogo sam pametan i menjaću svet".A ovo, ovo je kul...

Meni je ovo baš super predlog.
Verovatno bi svako prvo kliknuo na datum svog rođendana :))

EDIT: Ja mislio neko ce da prica koji ce nam kurac kalendari uopste u zivotu :)

Такође. :))

Еј, плус за предлог.

Vreme, datumi, rokovi, počeci, krajevi, tajminzi, e kenja mi se više.
Plus na predlog, jer neukoj raji se mora crtati!

Али да буде по јулијанском календару и имаш плус од мене, а ако је по мајанском и звезду!

EDIT: Ja mislio neko ce da prica koji ce nam kurac kalendari uopste u zivotu :)

A jebi ga, sve u svemu molim da se razmotri.

Strajo, a šta je sa ljudima kao što sam ja, obzirom da ja gledam defke tako što gore desno kliknem na njih - slučaj u kojem se kalendar ne vidi - ostao sam zabezeknut malopre kad sam potražio isti? Predlog ti je OK, slažem se.

Ubacivanje kalendara u upotrebu bi rešilo problem slabe ocenjenosti definicija. Eto.

E super Bruce, eto dopune predloga, sad ću da stavim gore u edit. Hvala ti.

Не може да се објасни сврха, јер не постоји иста!! А то је зато што време не постоји. Али не вреди да ја вама то објашњавам...

EDIT: Ja mislio neko ce da prica koji ce nam kurac kalendari uopste u zivotu :)

Da, izgleda da nisi jedini. :))

Podržavam predlog.