Prijava

Oho, Mess, uspjela si da zadovoljiš Slavkove standarde!
Nemojte zaboraviti da nam dokumentujete i pravovremeno dostavite utiske ovdje.

S obzirom na priče koje kruže o Slavkovim standardima, pokopaste me sad samo tako :))

Pusti ti Lulu, njoj je samo krivo što ne doseže moju prečku.
Lo fakin' lo :)

To što si ti tolerantna nije mana, Mess. To je vrlina najveća hrišćanska. Ljubi bližnjeg svoga, makar bio Slavko. :)

I ti si Kurde sad kao kul sto si pobrisao svoje postove u kojima si socno opisivo kako si jebavo kurve, a ja ispadam neki ludak. Jadno do bola.

uvek me mrzelo o ovome da pisem,al vristim od smeha uvek kad se setim...a i zgrozim se u isto vreme

nije bas triling,malo je vise od trilinga :D

bilo je to 2007. i mladji ortak 93.,nam je preporucio klinku iz svog odeljenja

jebem ti sve,14 godina,a vec je pogazena od strane cele bezanije i pola beograda...ruzna ko trokurac,ono samo da vidis,zgrozis se...

okupili smo se prvo nas 6,a na kraju nas je bilo 8...dva ortaka koja su je vec znali zvali su je na fon da dodje,a kasnije je otisao po nju ortak jedan...mi smo otisli u podrum moje zgrade koji je imao prostoriju specijalno za nas(od 2008. je pretvoren u teretanu) i tu smo je cekali...vrv nije ocekivala mnogo glava,ispred ulaza su ih sacekali ti sto su je vec poznavali(tacnije jebali,lolo)...kako su otvorili vrata i kad je videla ostatak nas,zaprepastila se i usrala,htela je da ode...onda je ortak zadrzao...reko joj je ,,cuo sam da dobro pusis,, lolo...i tako je uspeo zadrzti da ostane hahhaha

usla je u prostoriju,na krevetu smo sedeli ja i ortak,a stajao je jedan koji je vec jebao i ubedjivao je da se jebe s nama,dok smo nas dvojica sedeli i cutali ko debili lolo...izvadio je kurac i ubedjivao je,ona se i dalje neckala,a zatim je uzela njegov kurac u ruke i drkala je dok se neckala u isto vreme xd...znaci govori ,,a necu,necu,, i drka mu u isto vreme hahahha...on joj je skinuo sisu,a ortak sto je sedeo do mene nikada do tad nije jebo i prilicno se napalio...napravio je uberpsihopatsku facu i ispustao psajho napaljenje zvuke,ja sam se uplasio,lolo...prisao joj je i krenuo manijacki da je mesi za sise,uz taj isti pogled i zvuke...ja i taj drugi ortak smo skapirali koliko je sati i izasli ispred prostorije da ga pustimo da je sam izbambusa...i izbambusao je,razneo je jebeno,izasao iz prostorije srecan,presrecan,ko dete koje dobije omiljenju igracku i oisao gajbi...

u prostoriju smo onda usli ja i onaj lik koji je otisao po nju,sto joj je reko da je cuo da dobro pusi,lolo...ja sam seo na kraj kreveta i pocela je da mi blajvi...bozanstven rad jezikom ima,koliko god ogavna bila,u blajvu objasnjava...za to vreme je taj lik punio u cmar...posto je sa nama bio jedan debeli lik,koji ima psajho kontrol manijak zabrinutu kevu,zvala ga je stalno,a onda je on odjebo(sto je retko) i iskljucio fon...njegova keva je javila mojoj kevi da smo ko zna gde,ko zna sta radimo,kenjala joj kako je nije briga za mene,blabla,fazon paranoju prenela i na moju kevu,ispalo da radimo pajdo taj neki rad...i za vreme dok mi ga je ova blajvila,keva me zvala na fon...hiljadu puta...znaci ova mi blajvi,ja pricam s kevom,lolo...STA RADITE,GDE STE,STA SE DESAVA,STO MI NJEGOVA MAMA GOVORI ONE STVARI,a ja se nerviram i odjebavam je i stalno prekidam vezu,ne mogu sad da pricam i slicno,stvarno ispalo ko da radimo ko zna sta...to nije bilo dovoljno,nego ortak koji je punio u cmar je izvadio kurac,napravio zgrozenu facu,kad vidim sa kondoma visi ogavno mekano zuto-zeleno bolesno govno...najodvratnije govne koje sam video...da je neka dobra picka,mozda bi se i napalio,al ova je preodvratna...brrr...on je izasao,a keva nije prestala da me zove,ova mi i dalje blajvilam,meni se spustio u njenim ustima od ogavnosti i trajalo je i trajalo...

onda su usla ona dvojica koji je znaju od ranije,koji su je vec jebali i pozurivali me,lolo...jos su me i zasmejavali,jedan uzme njenu picku stiska i kaze ,,vidi cizburger hahahah,...kanije je usao i onaj djembeli i napravio napaljenu smesnu facu i drkao i ispustao smesne uzdahe plus...malo kasnije,popozdeo sam od kevinih poziva,izbambusao ovu drolju i to bez kondima i zapalio gore gajbi...

ortak je molio ovu da popusi ovom djembelom,ona nije,htela,tome sam prisustvovo pre nego sto sam zapalio...a bilo mi krivo sto sam zapalio,jer nisam video ono najsmesnije,ispricali su mi kasnije kacmo zablejali u kraju...dok mu ga je blajvila,on je ispustao napaljene smesne zvuke,a onda ga keva zvala na fon i smarala ga gde je sta je,histerisala,a on se prodrao MAMA,OVO JE NAJBITNIJI TRENUTAK U MOM JEBENOM ZIVOTU I CAK I SAD MORAS DA ME SMARAS...looooooool

kasnije su dosla jos dvojica ortaka i i oni je isto izbambusali...

A što mene niste zvali?

.napravio je uberpsihopatsku facu i ispustao psajho napaljenje zvuke,ja sam se uplasio,lolo...prisao joj je i krenuo manijacki da je mesi za sise,uz taj isti pogled i zvuke...ja i taj drugi ortak smo skapirali koliko je sati i izasli ispred prostorije da ga pustimo da je sam izbambusa...i izbambusao je,razneo je jebeno,izasao iz prostorije srecan,presrecan,ko dete koje dobije omiljenju igracku i oisao gajbi...

AHAHHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Na kraju ste je ogulili i pojeli.

vidi cizburger hahahah

HHAHHAHAHAAHHAHAAHAHHAAHHAHAHAHAAH

sta ste vi njoj radili, ahaa ko da nema noge i ruke pa je jebes kako hoces haah

ja sam u bivšoj firmi jedn vreme sedela u kancelariji sa dvojcom likova, ne znam el se to računa...

ollanik, what did I just read?!

Na kraju ste je ogulili i pojeli.

Skoro sigurno.

Hahahhahaha, jel joj bar smrdelo govno, ne važi se ako ne smrdi ?

koja si ti glava brate

ахаахаха и ми смо имали тако кураву коју је цео крај јебао хахахахха.

једном, неки дебели Бобо, матор сад већ ал тада је имао 18 сигунро, и наватамо је ми вамо тамо, а он још једва да се пољубио са девојком, а не јебо, и пуши она њему, он све стење и набија јој туки у уста хахахах, а она му пре тога рекла ''немој у уста да свршиш'' и он није могао да се суздржи, и све онако дебео и напаљен ради сто на сат и напуни јој уста хахахахахах, после ми њу питали какав је дебели, каже она ЗАО агхахахахахагаххахаахах

EDIT:

jel joj bar smrdelo govno, ne važi se ako ne smrdi ?

а де и није, замисли зелено говно аххахаах то је брате отров

hehehe hvala nato! :D e srećan rođiš! :*

Ovlažio sam na ovu pitu, hehehehe

Nije još, biče :)