Prijava

Moram vam ispričati jednu anegdotu. Bilo nas 7-8 kod mene u stanu, trebalo da palimo na neki rođendan. I jedan ortak smisli genijalnu ideju da zove neku njegovu kurvetinu da dođe na redaljku, al kao da joj ne priča kolko nas je. Ja odma odjebem to, "devojka" je naše godište, 95. ima metar pedeset pet i jedno 75 kila. Ostali isto negodovali, samo jedan mu se pridruži u tom naumu. Odemo mi na rođendan, njih dvojica ostali. Popili poprilično obojica. Pridružili se oni nama posle par sati, a fora je da je taj drugi ortak što je jedini pristao, ne računajući onog prvog koji je tako podvodi ostalima bio nevin, nije jebo još. Vraćamo se mi u stan oko 3 u noć, kad smo otvorili vrata to je bio najveći smrad koji sam skoro osetio, ako je nekad neko osetio kako jarčevi smrde, e tako nešto. Jebem ja majku sebi što sam im dao stan da usvinje, ali kad smo slušali posle priču, nije mi bilo žao. Taj što nije jebo valjda nije znao gde da gurne, šta li, i spiči joj u dupe, ova vrišti, a on ne zna mučenik gde greši. Posle aj kao oralno malo oće, isto muka nije znao kako, spičio do kraja, ova povratila dušu. A moj prvi ortak degenerik joj prineo neku činiju u kojoj ja spremam palačinke da u nju povraća. Ima dosta zanimljivosti, slabo se i sećam svega. Uglavnom kažu da su pokušavali obojica u istu rupu, pipali se kurčevima. A ovaj drugi mentalac naložio ovog što nije jebo da joj liže pičku, otisao do vecea, vraca se, a ovaj liže li liže. Posle prao usta sapunom.

каже она ЗАО

AHHAHAHAHHA
AHAHAHAHHA

kako nije još, pa prošla ponoć! čekaj, zar nije 12.?

Plavušo! Nije bre :)

jao bre, pa ja sam izgubljena skroz! aj ništa , povlačim čestitku, pa vraćam za dva dana! :P

Aj sad da pustimo ove da drkaju sa obe ruke.

Au majku ti jebem šta ću sve pročitati na ovom forumu....

HAHAHAHAHAHA OLANIK JEBEM TE USTA BOLESNA SINGLIĆASTA DA TE JEBEM PA TI SI BRATE LUUUUUD

jel joj bar smrdelo govno

ne

ja bi volo da probam

tu trojku, ne govno

Сад кад бих писао, пола људи би ме обрисало из пратње због гнушања.

Nije u redu da tako ložiš ljude.

Pa i ovako malo malo pa mi neko piše: znaš, ti voliš ovo, ono, ti si ovakav-onakav, haha, kako beše onaj tvoj fetiš, ili droga, pa i na Fejsbuku. A ja sam oženjen, sve mi to moguće čita žena, i mada ona sve to prihvata i učestvuje, ne voli baš eksponiranje. Jbg.

Jes vala jednom kažes da si manijak a ljudi to posle stalno potežu, pa ipak ća je čovik bez fetiša?

Nemam,al nagovaram.

jednom sam se ljubio s dve pičke na keju, i to simultano, ai one su se ljubile međusobno

Рачуна ли се ако сам дрко собе руке?