Prijava

Pa ono... veliki saloni (prostorije tj.) u kojima je izložena roba za prodaju... automobili, nameštaj... itd.

dobro, hvala ti, ako neko ima još nešto da doda, neka napiše.

Može da bidne i galerija.

Pazi pitanje.
Što vi moderatori ne opucate po ušima ovu djecu što dodju i napišu nešto vezano za odabranu moderatorovu definiciju ili poster? Znate one komentare "pa da, moderatorova definicija mora biti na naslovnoj" i slična proseravanja. Ja znam ponekad da dodjem i da napišem takav neki komentar ali čisto da se popale te klinje pa da ih banujete.

Što vi moderatori ne opucate po ušima ovu djecu što dodju i napišu nešto vezano za odabranu moderatorovu definiciju ili poster? Znate one komentare "pa da, moderatorova definicija mora biti na naslovnoj" i slična proseravanja. Ja znam ponekad da dodjem i da napišem takav neki komentar ali čisto da se popale te klinje pa da ih banujete.

Ја би баш због тога увео правило да ако хоћеш да се региструјеш, мораш да уз мејл адресу и пасворд да пошаљеш једну дефиницију, па ако ти је мод одобри, можеш да се региструјеш, а ако не - здраво довиђења. . . било би 50.000 мање чланова, али садржај на сајту би био мноооого квалитетнији. . .

треба ми помоћ око избора пасте за зубе ? јел може неко да ми помогне, немам никакве проблеме него је толики избор и сваки дан нова изађе па јел зна неко да ми помогне ту и да образложи !

kolgejt je sranje najbolji je onaj zuti kaladont
zubarka

Meni zubar reče da je važnije da četkica za zube bude čvrsta i da se redovno menja,nego sama pasta (samo prosleđujem savet).Ali,slažem se da je onaj "Kolynos" zakon,ako si na to mislila,jaBRE :)

E,da:i da se desni redovno masiraju,trljaju barabar sa zubima (ne dušmanski). :)

Konac i čistač jezika pod obavezno, kakvu god pastu da koristiš.

Čemu služi sapun? Osim što namiriše.

Kažu neki mudri ljudi da mož' i da se opereš dobro šnjime.

Pa voda pere. A šta sapun radi?

Pomaže štroCi da se odlepi od kože i ode bestraga s vodom.

Sapun služi da sakuplja dlake u kupatilu.

Kao i pasta za zube- da bi hemijska industrija imala šta radit'.
Eto, jedan odgovor na dva pitanja.

:ne veruje kakva tema:

Сапун скида масноћу...

Ja neveruem, a Stankela koma.

Pomaže štroCi da se odlepi od kože i ode bestraga s vodom.

Ima smisla, ali šta tu glicerin radi?

E,šinko,bolje se plakni pa proveri,valjalo bi pokatkad :)
Kanda pomaže da sapun ne izede kožu do kostiju :)

Ne smem bre, čuo sam da su stavili živu što im je pretekla od vakcina sve u sapun. Oće da progori ruke kad reaguje za glicerinom!