Prijava

Ako popravi bag, popraviće ga tako da se taj broj ispravi svim autorima. Zašto da gubi vreme da to ručno ispravlja.

Slobodane,

Njemu ce supak da nastrada kako svi hoce da se uvuku jeem ti...

Slob@

Cara, ne znam zasto, al cim procitam tvoj nik ja pomislim kako ti jebes! Dugo i besomucno - divlje!

Nešto si rekao za uvlačenje?

Samo sam realan.
Dosta proseravanja. Modovi, bacite lock.

Da kaizenu treba glasnogovornik postavio bi vec nekoga iz naroda, a ne ovako kako se sad radi...

Ja to Cari vec dugo palniram reci, pa sam sad uhvatio za shodno kad sam vidio da si i ti krenuo u offtopic.

Jbt stefi u kom si ti fazončiću, pa jasam slobi davno rekao da dobro jebe a što je najbolje to sam i čuo od više ljudi sa sajta. Recimo, samo kada pogledaš tvoj i njegov avatar jasno se uočava razlika.

NAravno da ne treba ručno da ispravlja nego da se sredi bag. jaka stvar. I ne kapiram odakle ti ideja da baš to kajzen popravlja? Možda čovek nema pojma o kompovima a kao da j e ti o važno... čovek je da predlog za poboljšanje sajta i to je više nego dovoljno tako da nisi morao da ubacuješ svoja baba tumačenja!

Primjetio sam da ovdje ima puno autora koji sebi daju za pravo da odredjuju tudje zivote. Mislim, otkud tebi Stefane pravo da kazes da to kaizen nece popraviti, mozda kad on vidi prijedlog odmah krene na rjesenje ovog baga. Ti to ne znas i ne znam sto si spamovao. Fino pise, ko hoce da mu se ispravi moze da se prijavi na temi i kraj.

Čoveče, o čemu ti pričaš?
Kaizen nema pojma o kompovima? Da, naravno da nema. Njegova baba je dobila ideju za sajt kada je okopavala njivu po decembarskom suncu, a njegov ćale je sklepao sajt za jedno veče. Kaizen se samo igra sa sajtom i boli ga kurac za sve. Šta on zna?

Predloga za popravljanje tog baga ima gomila, ovaj predlog se tiče ručnog ispravljanja broja kod onih autora koji postuju na temi, što je totalno sranje i BESPOTREBAN POSAO!
Bag će biti popravljen kada bude vreme, a do tada ima primarnijih bagova.
Toliko o tome.

Primarniji bag je difinitivno ovo sto neki misle da su vazniji od drugih kao npr Stefan... Uopste mi se to ne svidja na sajtu. Ovaj stav kao sto ima Stefan treba pod hitno iskorijeniti sa sajta jer ima dosta ljudi koji ovo citaju, a nemaju profil jos. Mozda bi i dosli, ali kad vide ovakve otvorene napade odustaju. Mozda Stefane da i to kaizenu preporucis, vidim vi se znate...

kaizena niko nikad nije licno vidio tako da on moze ladno biti i babac neki, bez problema.

Kaizen nema pojma o kompovima? Da, naravno da nema. Njegova baba je dobila ideju za sajt kada je okopavala njivu po decembarskom suncu, a njegov ćale je sklepao sajt za jedno veče. Kaizen se samo igra sa sajtom i boli ga kurac za sve. Šta on zna?

Izvini matori, ali ono uz dužno poštovanje, da li si ti u stanju da ukapiraš razliku između ideje i realizacije? Ako jesi pročitaj ponovo moj gornji post, do tada je priča sa tobom suvišna jer očito ne kapiraš x stvari

Dakle, Sloba je stavio predlog, predlog ide na razmatranje pa šta mu Bog da. Jaka stvar ali je nejasna tvoja potreba da smanjiš na značaju nečemu što definitivno ne štima. Kada bi ljudi kapirali kao ti i ne bi davali nove predloge sve bi ošlo do kurca vrlo brzo. Tako da ŠINA

I MENI BAGUJE ! HOCETE LI MI ODGOVORITI ILI CU OBORITI SAJT ?
(gej smajli)

Obrati se StefanuKosticu na PVT, on ti jedini moze reci...

Prvo, Slobo, ja znam da sam bolji i važniji od nekih, tako da tu nema rasprave.
Drugo, ja sam svoje rekao. Predlog je glup.
I neću više da se bakćem ovom temom dok ne vidim da je neki moderator ili kaizen lično iskazao svoje mišljenje u vezi nje.

Ne znam sta je autor 20653 sebi umislio o vaznosti, al nek je ziv i zdrav. Doce kaizen!

Stefane spemuješ temu. Čovek je lepo rekao u prvom postu da ovde komentarišu oni kojima smeta bag, tebi ne smeta a ipak dolaziš i napušavaš ljude. Nije to lepo. Ja sam mislio da si ti fin dečko.

Fin sam ja zezy.
Ali kao što ja mogu da otvorim ozbiljnu temu, i da dođe neko ko će da je spemuje glupostima, isto tako mogu i da iskažem protivljenje nekoj temi.
Svaki predlog ima 2 strane. Ja sam, ovde, ona strana koja se ne slaže.
Naravno, za sam da se popravi taj bag, ali ovim predlogom to nije moguće.

Ајде држите се предлога. Ја ћу понети месо, јел има неко котлић? И коју ћемо локацију да одаберемо? Ја сам за салаш неки.

Naravno, za sam da se popravi taj bag

tako nam reci :)

Ali ovaj predlog je da kaizen ide svakome po profilu i ispravlja taj broj.

Slob@

Posto se puno ljudi zalilo da imaju vise definicija nego sto pokazuje brojac na profilu, moj prijedlog je da svi takvi autori kojima smeta taj bag postuju na ovoj temi, a da kaizen to onda kasnije kad stigne polako prepravi na pravi broj.

Ja, npr, imam 59, a pise mi 57.

Nigde ne spominje da se bag trajno popravi.

Myly, kej, za pola sata. Kakav bre kotlić, roštilj na štrandu pod mesečinom. Ima li šta bolje?

Evo Stefane, editovan je prvi post u skladu sa tvojim zeljama. Sad nemas oko cega da se bunis i ljubazno bih te zamolio da napustis temu jer si pretjerao za veceras...

Ako nije problem obrisi i svoje komentare. Ljubazni ostatak sajta te pozdravlja!

Sada ti je kasno. Moji komentari su upućeni tvom prvom postu.
Komentare neću brisati.
To je pičkasto.
I kada edituješ post, napiši "EDIT: ", pa onda dodaj.
Ovako si editovao skoro sve komentare na ovoj temi.

Pretpostvljam da kaizen nece citati tvoje komentare dok bude razmisljao o prijedlogu, vec samo obratiti paznju na prvi post. Stvarno ne uvidjam tvoju potrebu da posjecujes ovu temu vise nakon ove izjave:

I neću više da se bakćem ovom temom dok ne vidim da je neki moderator ili kaizen lično iskazao svoje mišljenje u vezi nje.

Uveren sam da će pre pročitati moje nego tvoje.
Toliko od mene.