Prijava

StefanKostic

Uveren sam da će pre pročitati moje nego tvoje.
Toliko od mene.

DAj matori, mojne da si takav StefanKostić!

Uveren sam da će pre pročitati moje nego tvoje.
Toliko od mene.

Ajde sto ne postujes sam sebe pa ostavljas komenentare iako si izjavio da neces, ali sto dovodis u pitanje vrijednost autora... Stvarno nisko i podlo od tebe i trebao bi da se stidis svojih izjava na ovoj temi. Da si pravi vukajlijas dosljedan svoga misljenja postupao bi onako kako kazes, a ne ovdje nastavio izvaljivati stvari za facepalm...

Brate realno Sloba je u velikoj meru u pravu. KOnstatovao je grešku na sajtu idobronamerno sugerisao na istu, posle toga je i dao neke predloge koji nemaju smisla ali nije to poenta, poenta je da je čisto stavio do znanja pa ako ko hoće i može da popravi nek uradi a ako ne koga boli i onda.

Bilo bi kul kada bi znali da se stefi zajebava u ovim svojim postovima mada nista ne ukazuje na to. Realno, kao autor meni je stefi kul samo zato što je zbog njegovog ponašanja proizašla čuvena "e aj mojne da si stefan kostić" - što mnogo toga objašnjava, a i videlo se u sustini da ga boli što ljudi brljave po temama koje on otvori pa je sada on isto uradio na ovoj

NEMOJ DA SI TOLKI STEFAN KOSTIĆ

ma ja mislim da je Stefanu neko provalio lozinku..čak znam i ko je....

Ja mislim da ovu temu treba zaključati.

Боли те курац, имаш већи просек. Мени се то никад није десило, то да одем у минус.

Stefan me je iznenadio i razocarao danas...

Fak, opet se smorih citajuci novu temu... Mogli ste da raskinete i preko pvt-a.

Ja iskreno nemam pojma koliko imam definicija,a i baš me briga.
Ali ako je problem uočen,treba da se što hitnije i ispravi.