Prijava

Jel postoji sansa da i posteri u profilu imaju zbir glasova i prosek?

Мислим да не.

Ja mislim da je bilo nekad pa je ukinuto kako bi se više ocenjivale definicje koje su zapostavljene zbog postera.

Postoji, ako Kajzen odluči da treba da postoji. Do tada ništa.

Tesko. Za svaki poster mozes ko iz picke da skupis 2 stoje, a to ako uradis sa definicijom (da ne bude odabrana) dam ti sta oces.

Jasno mi je to. Ali normalno je da neko vise voli da pravi postere od definicija i obratno.
Mislim da bi bilo ok da i posteri i definicije budu izjednaceni...

Za svaki poster mozes ko iz picke da skupis 2 stoje, a to ako uradis sa definicijom (da ne bude odabrana) dam ti sta oces.

Ali u principu to nije bitno, onda ce skor svima proporcionalno skociti i bice kao da se nista nije mijenjalo.

islim da bi bilo ok da i posteri i definicije budu izjednaceni...

Pa sta ti mislis da li je lakse napraviti dobar poster ili dobru defku ?

Ali u principu to nije bitno, onda ce skor svima proporcionalno skociti i bice kao da se nista nije mijenjalo.

Ne prave svi postere.

Ne znam da li se kod postera uopste moze raspravljati o kvalitetu, njih ne bi bilo lose ni ukinuti, kvare koncepciju cijelu.

Pa neće svima skor proporcionalno skočiti jer neki ljudi pišu samo definicije,a neki samo postere prave.

Bilo nekad, nije se pokazalo kao dobar i merodavan sistem kvaliteta i sa razlogom je ukinuto.

Nije bitno sta je lakse! Samo bi bilo lepo da oni koji vole da prave postere vide svoj prosek bas kao i oni sto prave definicije...

Definicije su primarne na sajtu. I ja volim da pravim postere, ali ne možeš da porediš moj poster "kurir", na koji uložim 2 sata da napravim sliku i njegov dobar i verujem, zaslužen skor, sa posterom dekoltea na kom piše "sise", i istim skorom.

Stefane sto bacas hejt covjeku na temu? Voli da pravi postere i cisto ga zanima kakav mu je tu odnos. Ne vjerujem da trci za nekim skorom, jer da je tako trudio bi se oko definicija vise.

Series, imas dobrih postere, malo sam pregledao.

Ma, ljudi definicije bi imale svoj prosek koji i sada imaju, ja vam govorim za opciju da i posteri imaju svoj prosek odvojen od definicija...

ali ne možeš da porediš moj poster "kurir", na koji uložim 2 sata da napravim sliku

Uložio si 2 sata da napraviš jedan poster? Zašto?

Podržavam predlog.

Zašto?

Zbog sira . HAHAHAHAHAHAHA UGASIO SAM TE SMEJTE SE SAD SVI ! Ajde sta cekate propasce mi ova jebacka fora .
Inace sto se tice predloga , moze , al nije prekopotrebno , znaci ne mora , znaci bice .

Uložio si 2 sata da napraviš jedan poster? Zašto?

Jer volim da nekad sednem za komp, i satima radim na nečemu od čega nemam ništa, samo da najpre sebi dokažem da to mogu da uradim.

Slobo, ne hejtujem. Da je sistem dobar, zašto još ne postoji?
Uvek postoji razlog zašto je bivša devojka, bivša.

Ne znam covjece, bezveze mi je taj stav da ides od teme do teme i napadas likove i njihove prijedloge, a da pri tome nisi ni procitao do kraja njihov prijedlog...