Prijava

можда да се одвоје та два ранга? посебно за дефке, посебно за постере?

To on i pokusava reci sve vrijeme, samo niko ne dozvoljava!

Ма дааај, свака будала може скупити 100 поена на постер, док дефиниција је једва 30 у плусу.

Против.

Slob@

Ne znam covjece, bezveze mi je taj stav da ides od teme do teme i napadas likove i njihove prijedloge, a da pri tome nisi ni procitao do kraja njihov prijedlog...

Kažem ti, samo sam realan.
I budi siguran da pročitam svaki post i predlog od prvog slova do zadnje tačke. Ne napadam nikoga nezasluženo. A i ovo nije napad, već čisto iskazivanje činjenica, koje ne idu u korist predloga.

видим да људи причају како то ништа не би променило, бла бла.. ГДЕ НЕ БИ?
ја мислим да нема теоријских шанси да се заједно броје гласови за постере и дефке...
ако већ то буде могло да се убаци, најбоље би било одвојено...

Dzankee

Ма дааај, свака будала може скупити 100 поена на постер, док дефиниција је једва 30 у плусу.

Против.

Kratko ali jebitačno.
+1

don_brate to i govorim sve vreme da budu odvojeni prosek za defke i prosek za postere!

Dzankee, mozda nisi shvatio prijedlog. Covjek hoce samo da zna svoj skor, cisto ga zanima. Taj skor bi bio odvojen. Ko pravi postere znao bi kako se kotira, a ko pise defke vec zna o tome. Pravda za poster, nemam sta drugo reci!

Ма није уопште потребно, постере правиш из чисте зајебанције.

ја сам за. 80% људи овде долази због постера, само због тога. не би се сајт толико популаризовао да нису уведени...

Slob@ BAS TO, hvala na pomoci...:)

Што би ријекли у моме крају: Против није потребно штоно каже Јанко - постере правиш из зајебанције а дефиниције јер желиш да нешто поделиш са светом...

И која је фора, ја као ктитор би постављао 50 постера на дан, и кад би сваки имао по 70 поена, ја би имао 3500 поена од постера на дан, која је фора уопште?

Uzmi digitron i za 5 minuta izračunaj popularnost postera i prosek, ako već hoćeš da znaš.
Sabiraj pluseve i od toga oduzimaj minuse - popularnost!
To podeli sa brojem postera - prosek!
VOALA!

Protiv, ja skoro pa nemam poster koji je ispod 100 u plusu, dakle imao bih oko 150 ,200 prosek ali je to nebitno sasvim. Mi se ovde trudimo da održimo definicije a ne da skrenemo još malo pažnje sa njih.

Страја закључао тему.