Prijava

Dozvoljavate li vi da na vase zivotne odluke utice savet ljudi koji govore da treba odustati?
Drzite li iskljucivo do svog misljenja, i svojih verovanja ili poslusate ponekad druge? Cak i ako sami uvidite da ste fanatik, nastavljate li dalje? Ako vam govore da odustanete, odustajete li?
Da li delite savete drugima? Da li im govorite da odustanu kad mislite da treba da odustanu? Da li cesto mislite da treba odustati? Da li ste nekad isterali do kraja nesto? Da li ste imali neka losa iskustva? Koja?
Da li ponekad zbog svojih losih iskustava drugima govorite da odustanu?
Da li mislite da je sve moguce? Zasto? Zasto ne?

Dozvoljavate li vi da na vase zivotne odluke utice savet ljudi koji govore da treba odustati?

Noup, sve dok ja ne zaključim da ne može više.

Drzite li iskljucivo do svog misljenja, i svojih verovanja ili poslusate ponekad druge?

Držim do svojih, ali razmišljam o tim savjetima, a tek ako su dobri, onda ponekad i poslušam...

Ako vam govore da odustanete, odustajete li?

Noup.

Da li delite savete drugima? Da li im govorite da odustanu kad mislite da treba da odustanu?

A dijelim svakome, jeb'o mi pas mater za to...
Pa, ako baš baš baš vidim da nema nikakve šanse, kažem da odustanu u pm, što da se muče džabe...

Da li cesto mislite da treba odustati?

Podsjeti me ovo pitanje na naslov ove pjesme http://www.youtube.com/watch?v=qvNYvO1oPPc
Do zadnje kapi :)

Da li ste nekad isterali do kraja nesto? Da li ste imali neka losa iskustva? Koja?

Ihaaaaa, u većini slučajeva, ustvari, mislim da samo jednom nisam istjerao do kraja onako kako sam htio jer sam bio potpuno bespomoćan...
Loša iskustva, pa zavisi o čemu se radi, ćeraš li to neku đevojku?

Da li ponekad zbog svojih losih iskustava drugima govorite da odustanu?

Noup, noup, noup...

Da li mislite da je sve moguce? Zasto?

Da, ja sam realista inače, ali ponekad ako nešto stvarno oćeš i želiš da uradiš, da imaš, možeš, u domenu normalnog naravno.... Čak je nekad i nešto veliko nadomak ruke,a čini ti se tako daleko....
Sve u svemu, moguće je sve..

kakva je ovo pandanska tema, nego mi jedino nije jasno koji su odgovri tačni, tj ovo je generalizovanje a to ne može, jer nema istu težinu da li ti recimo nešto akže ninka92 ili stefan kostić. Naravno da ću NINKI bezpogovorno verovati što se za stefija baš i ne bi moglo reći.

Ali generalno, kada bi neko baš do jaja dosao, i kada bi bio neki premudrac poslušao bi ga apsolutno sve.

kakav je ovo anslov? ja sam pukla a niko me ne sluša

Tasmanijski, oprosti, jesi rekla nešto, nisam slušao.

ne sećam se sigurno ti se učinilo

Ovaj naziv teme niđe veze s ovim što se piše.

mda.... ja mislila da ovde možemo da dajemo svete tipa "nikad ne pokušavaj da obrišeš bulju kada su ti nokti sveže nalakirani" ili tako nešto...

slušam sebe, slušam ljude oko sebe, osluškujem, posmatram, analiziram i donosim sopstvene zaključke na osnovu prikupljenih informacija a u skladu sa sopstvenom prirodom... eto ti odgovora...

Ja stalno kenjam drugima šta bi trebalo da rade, osim ako me pitaju za savet - u tom slučaju kažem da ne mogu da im pomognem.

Ali generalno, kada bi neko baš do jaja dosao, i kada bi bio neki premudrac poslušao bi ga apsolutno sve.

Ima li ko Jovicicev broj? Nasli smo lek za Caru, samo nam fali Jovicic da ga indoktrinira.

ja volim da kenjam..al volim i da poslušam kad neko ima nešto da kaže...volim i da sam u kontri čisto da bi se kenjalo, pričalo....može neko da me ubedi u nešto ako ima baš jake argumente...e da, slušam ženu, ponekad...a mislim da nikad nikom nisam rekao da odustane, a ni mene niko nije ubedio da odustanem ako sam naumio...ako odustanem to je zato što sam ja tako rešio a ne zato što mi drugi govore...

Mnogo pitanja, a nijedan odgovor. lolol

Kad ulicu prelazis, nemoj da bi blen'o, ulica se prelazi samo na zeleno!

kad nokte seces...malo u stranu grickalica da ne bi dobio srapnel od nokta u oko.

На тавану потукло се месо, кулен шунку опали по шупку. Публика аплауз.

Мојне ме банивате, наслов ми дозвољава да будем тард.

I kad kupujes sijalicu, ti u prodavnici otvori kutiju i vidi je li cela ona nit od volframa. I posle kad dodjes kuci, skini staru pregorelu sijalicu i odnesi u prodavnicu, kukaj kako su ti prodali neispravnu. Dinar po dinar pogaca, kamen po kamen kamenolom.

Не веруј људима који сапуњају лице.

Ne veruj ljudima koji pisu po internet forumima.

Uvek overi više od dva predmeta za januar, uvek nabavljaj pitanja za ispite, uvek se ulizuj profesoru, uvek stiži na vežbe, uortači se sa nekim da te otkucava na časovima...