Prijava

Не знам да ли се ико од вас икада пробао цивилизовати или тако нешто, али ако се ико од вац тренутно цивилизује или планира да се цивилизује, могли би неки мултиплеј да опичимо.
Тренутно њојтек и ја цепамо то с времена на време, па ако има још заинтересованих, радо би смо вас цивилизовали.

Molim?

opalim te golim
ON:
meni je civilizacija oduvek bila njaaaaaaaaaaaaaaah, tek s vremena na vreme kad mi ne ostane ništa drugo ja uključim i igram, čisto da mogu da kažem da sam igrao

opalim te golim

Šale u Srbiji nisu podložne evoluciji.
Nego koji je ovo kurac?

Šale u Srbiji nisu podložne evoluciji.

naravno da nisu kad se namestiš tako lepo

Sta je potrebno da se napravi server u civilizaciji?
Jel laguje?
Kolko moz da igra?

naravno da nisu kad se namestiš tako lepo

Aha... -.-

Ja sam za, ako partija ne traje nenormalno dugo.

Треба вам само тангл да инсталирате и не лагује. Крогови су истовремени и гејмспид је квик. Тако да партија са, рецимо 5 играча може да траје 3-4 сата. Ако те неко зговна може и 10 минута лололо. Лаг је неосетан. Може да нас игра шурнаес иначе. Ваљда више од десет у теорији али у пракси је идеално 7.

Ja sam igrao peticu ovaj deo nisam odavno ću skinem mada nikad nisam igrao multi

Петица мора да сачека једно 2 експанзије да би могла да се игра са ужитком. Зато сад промовишем четворку. А исто тако, и четворка је говно без експанзија. Иначе вам не требају крекови и остала чуда, јер последњи печ скида заштиту а приори, а постериори ће да играмо.

ćero pošalji na pvt neki dobar torent okle si skino

Брате иди на замунда тачка нет и региструј се. Нису само торенти тамо. Сајт је до јаја.

Реците кад сте способни за игру.

Radnim danom popodne, vikendom eventualno.

Nisam u mogućnosti. Sreda bi legla najbolje, ako je ikako moguće.

Има ли кога за игру???

Њојтек и остали који су заинтересовани нека се јаве кад могу, како бих организово нешто.