Prijava

Za vreme svima nam poznatog aeromitinga pod nazivom "NATO '99", mama i tata mi nisu dali da idem da ratujem zato što sam bio mali. U međuvremenu sam poras'o veliki i jak ne samo za junake, već i za ljude, ali se promenio i predsednik. Ovaj sadašnji se izgubio negde u dubinama debelog creva Evropske unije i kao takav me je onemogućio da se borim za mir u svetu protiv celog sveta iz svoje zemlje. Zato sam rešio da ukoliko Baraka bude crnčio u Libiji predstavljam donaciju Srbije libijskom narodu i predsedniku Gadafiju u vidu jednog mladog vojnika koji živi za fajt i repetira kalašnjikov na opasno.

Aj, srećan ti put, kada već nemaš ideju kako da drugačije obogatiš svoj život.

Daj natnat, takvim pacifističkim stavovima nikako ne možeš rešiti mir u svetu. Ne vidim ništa loše da se bes i frustracija izbacuju na mutante sa zapada!

DOLE AMERIKA UA

@Seung zasto jednostavno ne bi pusi kurac i jebo se u rc za pare kao neki? Nemoj da si primitivac...

Skotine jedne krvožedne (naftožedne), šta drugo!!

Ma kad Ameriku bude spičio cunami neće biti samo DOLE AMERIKA! Amerika će biti i levo i desno i gore, pa tek onda dole. :P

@BojanBojanBojan
Bar da pusimo kurac i jebemo se u rč za šaku dolara, pa i da kažeš da se isplati. Ja samo vidim gomilu lažnih obećanja, milion beskorisnih donetih zakona, nezaposlenost, siromaštvo i nezadovoljstvo u narodu, kao i gubitak Kosova.

Ma kad Ameriku bude spičio cunami neće biti samo DOLE AMERIKA! Amerika će biti i levo i desno i gore, pa tek onda dole. :P

TAKO JE,

ovim postom prizivam prirodne neprijatelje Amerike u NAPAD uz poruku da slučajno radioaktivnost ne krene u pravcu Evrope!

Caro, nisam ja mis sveta pa da pokušavam da rešim mir u svetu :)
Ne odgovaram mržnjom na mržnju, a frustracije i nagomilani bes lečim vožnjom bicikla, šetnjom, muzikom i naravno seksom.
Nemam šta da tražim na ovoj temi :))

Mislim da nam je jedina sansa da trazimo pomoc od jevrejskog lobija, uz obecanje da cemo se svi obrezati i pomasonisati se...

Jedina šansa je da Maju Nikolić postavimo za ministarku spoljnih poslova. :P

Zanimljivo kako je krenula 2011...Puca kapitalizam, protesti, sranja, zemljotresi, Boki 13, cunamiji, sad i "mirovna misija"... Ostvaruju se proročanstva jebemtiživot.

Caro, nisam ja mis sveta pa da pokušavam da rešim mir u svetu :)

Bogami, na nekoj drugoj temi nije pisalo tako! :)

Ne odgovaram mržnjom na mržnju, a frustracije i nagomilani bes lečim vožnjom bicikla, šetnjom, muzikom i naravno seksom.

Brate mili, ti baš znaš da živiš :)

12.41 - Моамер ел Гадафи поручио да ће се животи оних који нападну Либију претворити у пакао. "Ако свет полуди, и ми ћемо“, рекао Гадафи, преноси АФП.

Čovek ide na sve ili ništa. Biće krvavo ako se demokrate malo ne ohlade.

PRE ILI POSLE MORA DA PUKNE, BOLJE PRE

Gadafi je ljudi toliko flipnuo, da verujem da jebe samo kamile, hahahahah!

Do jaja, značajno će da poraste proizvodnja šita u severnoj Africi.

natnat molio bih te da ne vredjas tako velikog coveka a pre svega cuvara svoje zemlje!