Prijava

Trebalo bi ta bombardovanja malo više da se komercijalizuju, nije fora da se samo prospe gomilu milijona bombi, fora je i da bude uživo.

Jebeš to što je neko poginuo ako mi nismo videli!

Oni ce njemu u svakom slucaju lupiti cvgu, ali ce on do tada da im ispsuje sve zivo i mrtvo Obami unazad do 9. kolena, cime je pocinio incest, jer je to zapravo surdepac njegove sestre od tetke.

@Cara™ Bice i toga ne boj se, ako ne sad, onda u blizoj buducnosti... Tako mi kaze moj macan meteoropata

Oni ce njemu u svakom slucaju lupiti cvgu, ali ce on do tada da im ispsuje sve zivo i mrtvo Obami unazad do 9. kolena, cime je pocinio incest, jer je to zapravo surdepac njegove sestre od tetke.
Perverznjak, izopacenik. Lud.

Sve ovo Gadafi posmatra, bice belaja kad resi problemcic zvani USA....

Zaštita civila moj kurac. Ionako na sve druge narode gledaju kao na stoku. Ko zna koliko će nedužnih izginuti, samo da bi radni ljudi zapadas na svoj posdao koji im se gadi mogli da odu kolima. Serem se na čovečanstvo.

Ima li direktan prenos bombardovajna, da uzmem cips i pivo :)

Najjače na 1:13 što prolaze neka deca iza lika. HAHHAHAHHAHAH!

Ma i pobunjenici su gola govna... Covek im je dao slobodu, sasvim solidan standrad i uslove za zivot a oni traze ''demokratiju''... Da znaju kakva je, svi do jednog bi mu lizali dupe, samo da ostane... GADAFI CAR! Dobro bi i nama dosao neko kao on...

Ma i pobunjenici su gola govna... Covek im je dao slobodu, sasvim solidan standrad i uslove za zivot a oni traze ''demokratiju''... Da znaju kakva je, svi do jednog bi mu lizali dupe, samo da ostane... GADAFI CAR! Dobro bi i nama dosao neko kao on...

Amin!
Ne znam šta 'oće koje pičke materine. Misle da će Ameri da im daju demokratiju, pa će da im bude bolje. A najgore od svega, uopšte im nije loše. Dileje. Usrećiće se k'o i mi što smo se usrećili.

Usrećiće se k'o i mi što smo se usrećili.

Jebao nas 5. oktobar, Kostunica, Tadic i cela bulumenta. Srbija nece da bude normalna zemlja bar jos 70 godina (ako budemo imali srece). A sto se Libije tice, samo bi' voleo da sto vece sranje naprave zapadnjacima. :)

To ti je isto kao i sa kurvom, možeš joj pričati da ne treba da proba svaki kurac raedom ali on ipak ne sluša...

tako je is a ovim usranim nacijama, voli da ga prima pa da ga jebeš!

Rusi ispali opet pičke! Kineze da i ne pominjem. Zna se ko vlada svetom, džabe smo poklanjali NIS, nema od Rusije ništa. Videćemo šta će Putin da radi kad dođe sranje u njegovoj zemlji. Javlja mi se da će se Čečeni uskoro aktivirati.

Putin ce po kratkom postupku.. Sve ono oko Kavkaza ce da digne u kurac i to je to. Ko ce sta da mu kaze, nego Libija je sitna riba da bi se Rusi zamerali sa zapadom, a mi smo jos manja. Kad god su nas Rusi branili, uvek smo izvlacili deblji kraj. A i Kineze boli kurac za Libiju. Oni imaju svoj izvoz i to im je. Samo, blizu je III sv. rat i bice zajebano.

Brate, tako su i Hitleru tolerisali okupiranje zemalja pa kad su videli da je vrag odneo šalu započeše II sv. rat. Sad tolerišu Amerima, kao nema veze, nema veze. Naravno da ima veze. Rusi stalno pokazuju da su slabiji od Amera, a sad su pokazali da su slabiji od Engleza i Francuza. Rusija je go... znate već koji organ :)

Nemackoj je posle I sv. rata zabranjeno da ima vise od 100 000 vojnika, a pred sam pocetak rata imali su 4 000 000 (tako mi se cini), pripojili su Austriju, Sudetsku oblast i jos mnogo toga i sve to zahvaljujuci Francuzima i Englezima koji sad izigravaju svetske pandure. Rusija nije bez plana. Imaju i oni korist iz svega ovoga. Mada, mi vidimo samo fasadu. Stavili su nam roze naocare i sad nam sve izgleda fino i naivno kao barbike, a sta se stvarno desava znaju samo pojedinci koji ce iz svega ovoga izvuci korist. A i dugo nije bilo rata. Treba i ratni profiteri 'lebom da se 'rane.

Juče su bili tornjevi u Njujorku, a sutra može lako da se desi da padne i neka nuklearna elektrana. Od aviona naravno. :D