Prijava

nemam nameru da se raspravljam, samo sam hteo da skrenem paznju da se ponasaju kao pubertetlije i da to smeta svima, ne samo meni. toliko o tome...

Potpuno se slažem, janpi. Sutra će valjda neko kreirati sobu...

Ponašaću se kako ja hoću da se ponašam i zabole me kurac kome smeta a kome ne.

Realno, ono je bio kretenizam. Ko deca kad se izlože na Kanter.

Za dogovaranje partija postoji tema koja jeotvorea jos kada je Hax stigao na Vukajliju! Tamo je trebalo da se dogovarate za partije, dok su teme HBSV Savez i Premier Liga kao što im i ime kaže, teme za reprezentaciju odnosno za ligu. Neki to nisu shvatili pa su pohrlili na temu HBSV Savez i počeli da smaraju, a nece svih 30 igraca da predstavlja sajt, odabrali smo nas desetak koji ce biti reprezentativci, a za Ligu su svi mogli da se prijave.. Ova tema vamje nepotrebna, nastavite sa temom HaxBall imate je u IT Kutku.
I da naglasim

KO SE PRIKLONI OVOM KVAZI SAVEZU BIĆE AUTOMATSKI IZBAČEN IZ HBSV-A AKO JE ČLAN, A KO NIJE ČLAN GUBI SVAKU ŠANSU DA ĆE TO JEDNOGA DANA I POSTATI!!!

Brate jel stvarno ne možeš da shvatiš neke stvari ili se tako češljaš? Ova tema je otvorena ne da bude pandan vašem savezu ili tako nešto, već da se vidi koliko ljudi samo želi da igra haxball bez smaračkih gluposti, bez neprekidnog četovanja, prozivanja, spemovanja, trolovanja, milion pravila za ulazak u reprezentaciju, ligu i savez kao i za izlazak iz istih, za ulazak u samu sobu (tj. dobijanja šifre jer će uvek biti vuka), bez kvazi-elite ili masona kako sami sebe nazivate ti, Xela ali i Laki koji u sekundi određuju i nameću svoja neka pravila. Dakle ova tema je otvorena da bi neko kreirao sobu, ostali igrali opušteno, neobavezno, ušli sa kojim god žele nikom bez ispitivanja tipa "koji mi je zadnji pvt? Koji čas ti je priroda i društvo? koji ti je nik na kanterima? koliko imaš kila? kad si zadnji put imao proliv? koje mi je boje donji veš?". Ako ćemo igrati neki turnir ili slično takmičenje to će biti opušteno po pravilima sa kojima se svi slažu a ne da masoni odu sami u sobu, dogovore se i nametnu svoja pravila. Što ste vi iznad nas? Ti koji si '95. godište i Xela '94? Ti se zanosiš nekim grbovima, dresom, himnom i masonima, on smara sa četovanjem, spemovanjem i trolovanjem. Psuje ljudima sve i svašta i svi ga trpe jer je otvorio temu. Biošoker kao da se trudi da bude kao Xela pa smara još više. Ova tema je za ljude koji samo žele da igraju Hax. Utripovali ste da ste iznad same igre i da možete maltretirati sve članove. Ne date ljudima da igraju Hax jer su novi, ispitujete ih godinu dana i kikujete posle. Ovde su svi dobrodošli. Ako neko ima razloga da digne nos i nameće pravila to su ljudi koji nam svima čine uslugu i stalno otvaraju sobu, a to su Senka i Bond. Ali oni nisu takvi, već opušteni normalni momci.

Madafaka, šta se ložiš? Ovo je neobavezno igranje, ta vaša liga i reprezentacija je potpuno druga priča. Nije nikakvo separatisanje nego se ljudima smučilo menjanje šifara i hoće da igraju normalno, bez preteranog napaljivanja.

I onda doticni zezator kaze meni i Xeli da smo se nalozili . Zanimljivo .

Znamo ko si! Fejspalm!
Naravno da ste se naložili.
Boga pitaj šta si hteo ovim da kažeš, ček da probam da pogodim - kao i uvek, NIŠTA!

Fejspalm!

Kako si trve ...

Ajde i ja da kazem kako gledam na stvari , samo bez pljuvanja posto znam da odredjeni to vole da rade . Ja mislim da su svi npr. Pekky , Dvajt i ko vec mogli samo da se jave na HBSV temi i da dobiju sifru na private , nista lakse jer sigurno nisu potencijalni trolovi , a i za trola me vise zabole kurac . Zezatore , ti se samo uvlacis ljudima , pogotovo senki , napadas mene i Xelu , ali uredu , tvoja stvar nastavi . Ja samo zelim da kazem da ovo nije bilo potrebno , jer se ti ovom temom zalazes protiv tolikog deljenja igraca , a istovremeno si tome doprineo . Zato misli pre nego sto uradis nesto . Ali kako hocete mene zabole da li igram pod sifrom vuka ili tom ultra-tajnom masonskom . Shvatili smo igru preozbiljno svi redom . Cast izuzecima . Manje svadje vise zabave . Cheers !

Za dogovaranje partija postoji tema koja jeotvorea jos kada je Hax stigao na Vukajliju!

Zezatore ovo kao nisi video, OTVARATE TEMU KOJA VEC POSTOJI, EVO TI PA VIDI
http://vukajlija.com/forum/teme/18994
DOGOVARAJTE SE TU,

Ako ćemo igrati neki turnir ili slično takmičenje to će biti opušteno po pravilima sa kojima se svi slažu a ne da masoni odu sami u sobu, dogovore se i nametnu svoja pravila

A ne ovo mogu da ti kazem samo, da sam ja i rekao minimum 10 puta, ideite igrajte ako hocete, ko vam brani? Napravite sobu stavite pasvord moj ,,kurac'' ako hocete...
I u prethodnom postu sam rekao, one teme su za reprezentaciju i Ligu, a za obicne igre da se dogovaramo na staroj temi, ali niko mene ne slusa, sta da radim... i eto sad ova tema... dogovarajte se tamo, ko vam brani? Sam si rekao turnir nek se igra po nasim pravlima, mi to i radimo... imamo pravila za ligu, tvoja stvar da li zelis da ucestvujes, i za tu jednu ligasku utakmicu se otvara soba koja se gasi odmah posle, sifru dogovore ti,ovi i to je nebitno ionako se odmah ugasi... reprezentacija svoje treninge drzi pod jednom sifrom i kraj... a za partije za ubijanje vremena i zanimaciju stavljajte vuka ko vam brani? Jesam li rekao nekad ja ili bilo ko ,,Ne smete da igrate?''

e ne može ovo ovako. ako se pravi druga heksbol tema, mora da ima drugačiji naziv. upotrebite maštu B timovci.

Surovi, posto sam video da si ti podrzao otvaranje teme, smatram da kao moderator ne dajes bas lep primer! Ovakva tema za obicne partije vec postoji, a ti podrzavas otvaranje jos jedne koja se bavi istom temom!

PRAVDA ZA REKREATIVCE

evo ja prvi ne znam gde da nadjem tu običnu temu. ja znam samo za onu temu HBSV. ne znam što si se popišmanio, ti si svestan da ovo funkcionisati neće. niste uveli šifre bez razloga, opusti se, niko ti neće srušiti sneška :)

ideja je da postoji soba VUKAJLIJA gde će moći da uđu svi članovi vukajlije. Nek postoji HBSV soba gde će ulaziti reprezentacija savez, ali ja bih samo tako jednom nedeljno malo igrao ovo govno od igre bez presije i tako eto...

Šta fali što su likovi otvorili temu, tema ima svrhu a to je samo po sebvi dovoljno!