Prijava

Da nije slučajno sportista neki. Aikido ovo ono. I đe se to spržijo mislim da ga znam

Није. Електричар је, ударила га струја негде у Железнику.

Био у оној корпи што користе електричари да их дигну кад оправљају струју (вако би моја баба рекла) и дохвати то срање до жице и јебига.

Znam lika koji se kod nekog svog druga na Slavi potukao sa kaluđerom koji je takođe bio gost.

samo da se upisem,jednog dana moram pisati o preljutim,preljubaznim,premekanim,preidiotskim glavama i za svaku kategoriju po njih 16 fazon

aj napisi odma par komada, bas sam raspolozen da citam o njima kek

znam lika koji je pijanonasmrkannavaren sjebao 8 kola na parkingu ukljucujuci i svoja,prdnuo komandiru u facu
znam lika koji je iz cista mira prebio rendom nepoznatog lika usao mu u kola i vozio sve tamo do kosutnjaka a ovaj suvozac se uzrujl pita ga gde ga vodi on kaze samo se opusti,ko zna sta bi radio s njim da ovaj nije video policiju iz kola i mahao im
znam lika koji je spavao sa caletom do 20te godine,cale ga spijunirao u kolima dok bleji,hteo da ide s njim na ekskurziju,stavio ruku u gips od udarca kosarkaske lopte,zamalo se onesvestio od 3D filma...
znam lika koji je upotrebio sprej kad se tukao...ne za udarac...nego za prskanje...po ramenu
znam pajdomana koga sam sreo jedno 378 puta i svaki put je sa pajdoumiljatom osmehom i pajdoumiljatim glasoim me pitao jedno te isto ,,izvini,jel imas cigaru,krenuo sam na svadbu kako cu na svadbu bez cigare,,
itd
i za svakog od ovih ima mnogo itdova lolo

Objasni kako je prdnuo komandiru u facu lolololo

na brodu ovaj isao iza njega na stepenicama nekim i ovaj bio dovoljno ispred da se naguzi i prdne mu u facu lolo

znam lika koji je spavao sa caletom do 20te godine,cale ga spijunirao u kolima dok bleji,hteo da ide s njim na ekskurziju,

Legenda o ovom liku odavno kruzi cetom :)

toliko toga presmesnog ima u vezi njega,jednog dana cu ti sve ispricati i neke klipove poslati

Znam lika koji je zaklo krmka na svinjokolju(posjeku) i glavu nabio na branik od Golfa dvojke.

Знам лика који је јебо козу. Више пута
Чру ван!

Роки, зашто стално морате да прозивате Панинара? Који вам је курац?

Naravno kad se dopisujes sa njim svakodnevno u daunaonici.

Немате ви поима!
Поубијајте се међусобно, аналогно вашима сликама на профилоуима.

Знам лика који шета само по гаћама по гајби када му дођу ортаци. Знају они да би их он креснуо али је ипак дечко много пасиван тј. прекривени пешко.

Знам лика који је дошао на Шешељеву промоцију књиге и није имао књигу да му се овај потпише него отворио индекс тамо где се уписују оцене и овај му џврљно.