Prijava

Знам лика који се мачевао курцем са другарима.

и јеси изгубио?

Еехеххехехехе, Јасе,ехехехеххехеххе.

хехе хумор

елем

знам лика који до јуче није знао да уради принтскрин на рачунару

рецимо да ми је најбољи друг уз то

Znam lika koji je mrtav pijan celo veče skupljao po 10-20 dinara za rum. Skupi on nekako za litar, ide sav srećan sa flašom u ruci, oklizne se i BAM, ispadne mu flaša, polomi se, barica ruma na betonu. On onako u šoku štaće kuće kleknu čovek i poče da srče ono s poda.

Znam lika koji je palio onaj konac na konfetima misleci da je fitilj.

... за промоцију свислајон сладоледа на фору купиш 1 добијеш 2, купио 3 и дао мени и још једном лику по један и узео 4 за себе.
Вратио се и украо још један приде

ја сам геј

знамо дарко

Доста клинаца су чике навукле на сладолед...

PRO-PO
... за промоцију свислајон сладоледа на фору купиш 1 добијеш 2, купио 3 и дао мени и још једном лику по један и узео 4 за себе.
Вратио се и украо још један приде

ја сам геј

YeahBatch
знамо дарко

toe taj humor

то ми је млађи буразер, морам да га зајебавам

Слонићу ти колено курво.

Сломићу ти колено курво.

ТВОЈ РОЂЕНИ БРАТ ЕДИТ: Есам ти реко да некористиш ту шугаву Оперу, видиш да неможеш коментар да измениш.

то ми је млађи буразер, морам да га зајебавам

Da se primetiti.
P.S. Izlomi mu oba.

Сломићу ти колено курво.

Popušićeš mu kurac.

Automated modošup message

Jebač jesi sisa, ne možeš kuću od grada odbraniti, kako bi tek državu branio!

Знам лика који је преживео напон од 25KV. Јес да је најебо само тако, спржио 89% коже и леву ногу до кости и замало избегао ампутацију, али имао је невероватну срећу да се сад ништа не примећује, чак се није много одразило на психу тих 6 месеци у болници под великим боловима и неких два месеца без сна. Усер превелики, после и неку саобраћајку преживео за мало. Требало би неки рулет да спичи или лото, да се опари.