Prijava

pa izvređaste me se siti, vređaj me makar u ženskom rodu

Тома Смор, немој љута бити.

okačim najmutaviju priču a svi "ua ua transfer priča koa nubina to je nemoguće" jebote znas kad ne znam da li trolujete

Toma Smor

pa izvređaste me se siti, vređaj me makar u ženskom rodu

nisam primetio jbg nisam usao u profil,a toma je prilicno musko ime
zajebali smo se sto nismo barem citirali
al makar imamo tenorov film

znam lika koji zna lika koga je mortus pjanog voz odalamio po fići on preživeo ljudi mislili da je mrtav koliko se odvalio od pića završio u mrtvačnici istreznio se go ispod pokrivača kae ono ladno a ja go jebote imam neku brojku na palcu izašo iz mrtvačnice došo kući ženi najebo kad je popizdela istresla ga komplet obučenog onako uroljanog u kadu i izmlatila oklagijom. posle ne znam šta je bilo

http://i.imgur.com/kQKQDT2.png

hahah to
sad mozemo ispocetka
nubino koji si transfer

a daj hahaha mogao si makar da se zahvališ olaniče za ovaj dobrodušan gest ili makar nakloniš npr

Ne razumem zašto je transfer... transfer ste svi vi koji pokušavate da transferujete dečka... priča je možda nerealna i glupa a vi ste još glupši pederčine... a šta ste vi kraljevi komedije i skeča? obične nolajferske nubare... PU!

Jadna je postla vukajlija zbog vas jadnika UBITE SE PEDERČINE!

i evo skecher na belom konju pritrcava mladoj dami u pomoc bacajuci ultimativni skech

Ahahahaha smešan si... pičkice

nemojte se svađati oko mene :'(

ajde bezi jadniche neces jebati,jebemo mi koji tretiramo ribe surovo a vi sto ihh branite ostanete na konju

Mladi majmune ćuti i puši...

Nisam ni znao da je žensko a nije ni važno... to je samo dokaz kolike ste pederčine ahahaha

pa naravno da ti se place ceo zivot pritrcavas u pomoc zenama koje vole ljuto da budu tretirane od strane onih koji ih ljuto tretiraju i uvek se vratis kuci uplakan

Ahahhaha brate.... prestani molim te...

Da sam znao da je žensko i ja bi je drko.... iskreno ahahahahha

Šalim se nisam pederčina ko vi, dame treba poštovati čak i kad te biju oklagijom!