Prijava

Ne razumem te Fejze. Hoćeš da kažeš da je ziljavo staviti svoju sliku za avatar, a nije ako je postaviš na nekoj temi? Ja sam dosad video bar 5 tvojih slika iako ih nisi stavljao kao avatar. :) A da ne pominjem druge autore. Ja nemam ništa protiv toga, zanimljivo je videti kako neko izgleda a potpuno si ga drugačije zamišljao. A neki su postali i žive legende na sajtu zbog postavljanja bezbroj svojih slika kao što su Smarko, Baba i Ninka. E sad, razumem ja misičnost o kojoj pričaš ili jednostavno nećeš da staviš svoju sliku da je ne bi zloupotrebio neko s kim se zameriš na sajtu, ali mislim da si otvorio temu jer podsvesno želiš da staviš svoju sliku kao avatar da se lože malo Vukajlijašice, a od ostalih članova kao da tražiš odobravanje, tj. da kažu da to nije ziljavo. Imaš moju podršku. ;)

Ju... Tema o meni. Prelepo. Ziljavost reklamiram. Eto toliko volim svoje slike da ne mogu podneti da je tuđa na avataru.

želiš da staviš svoju sliku kao avatar da se lože malo Vukajlijašice,

АХАХАХАХ! Па нису педофили ваљда.

Najviše volim da stavim svoju sliku a i da ostali stave svoje, to je baš super, mnogo bih to voleo.

Najviše volim da stavim svoju sliku a i da ostali stave svoje, to je baš super, mnogo bih to voleo.

+1

Smatram da je bilo koja pozerajska fotka na avataru apsolutni zilj!
Plasiranje svoje persone preko avatara je totalna pogreška obzirom da ovo nije sajt za upoznavanje, muvanje i komentarisanje tuđih automobila, patika ili bilo kakve druge pičke materne! Generalno, nismo ovde da bi videli kako ko izgleda već ko šta piše i kako se zajebava.

Do sada što sam video od momaka fotke na avatarima su uglavnom teške ziljčine, tipa vidi me kako umem da se šalim, opasan sam baja i te fore...

Kod ženki su avatari opaki zilj, naravno ne računam one fotke gde se vidi silueata ili tako neki trip, nego one fore sa mačkama, pućenjem usta i ostale splačine!

Jednostavno, slika tvoga buljavoga lica na avataru je totalni ZILJ

http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201011/33725/medium_182999_1913197029100_1217133343_2304619_6875347_n.jpg?1299936314
http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201101/41020/medium_1a71690964.jpg?1297528539
http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201008/25768/medium_10029_1247649315871_1368591148_696318_6190426_n.jpg?1297523694

jos jedna anketa... ok... zavisi kakva je slika. imas normalne fotke i imas ziljave fotke. ako je ziljava fotka, a pritom je taj neko mrtav ozbiljan sa tom ziljavoscu, onda je ziljavost sama po sebi a u neznanju i potreba da drugima pokazete ziljavost, sto je retardirano, zato sto nikog ne bole patke... eto.. tako nekako,.....

meni je bas kul od kad imam svoju sliku na avataru :)

kakve ima veze koja je slika...nekad držim ovu nekad onu...sad kad vidjeh ovu temu, ima odma da turim onu...i to na konju koji se propinje u sutonu...pravi šejn...

Da sam lep i ja bih stavio svoju fotku... Ovako nemam samopouzdanja... Moje misljenje je kranje nevazno... Fotka pokazuje ko ima samopouzdanja i ko voli kako izgleda... Mada ja volim kako ja izgledam ali devojcice iz nekog meni nepoznatog razloga ne vole... Zasto pitam se ja... ZASTO?!

Ја сам тотално против метања своје слике на аватар и увек сам нападала људе по чету због тога. Иако је моја брката била квлт, цинично сам их напушавала! Ко зна ко све дрка на овај сајт...

http://vukajlija.com/recnik/autori/44645 хахахах

hahahahahahahhaaaaaaaaaaaaa, mylyce, trebalo je jebeni arheolog da budes, uvek znas di da kopas i sta da iskopas :)))

Milice ti si prva ali bukvalno prva, stavila svoju fotku na sajt i imala jak rejting, ne sumnjam u tvoje spisateljske sposobnosi, ali marketing cini cuda... isti slucaj sa kalope i ostalom kompanijom...

gremlin

Milice ti si prva ali bukvalno prva, stavila svoju fotku na sajt i imala jak rejting,

Milcina fotka nje bila toliki zilj. Ono je više bilo neko splačinarenje i akrobatski pozeraj za razliku od ovih...

Ali jbt, da nemaš i ti kurate pluseve? lolololo

ne bih se ja s lolanom sprdao tako, viš kolko je jebena...

Ne znam cemu postavljanje avatara ove autorke na ovu temu i zbog cega je njena slika predmet smejanja.Ti Mylyce svojim postom indirektno vredjas ovu autorku.

Нисам прва, Артемида и длз су биле познате на сајту по метању својих фотки и то је било резервисано само за њих, долазили смо на сајт будно чекајући артемидиниу нову слику!
А моја је просто квлт, карактеристична и репрезентативна хаха :) Мислим, тотално ме је обележила, иако је направљена пре него што сам и помишљала да се региструјем овде, уклопила се савршено :Д
После ми је стојала она са кукастим крстом од мојих, која је исто кул ал не толико да стоји на аватару.

НЕ ЗНАМ ЧЕМУ ПОСТАВЉАЊЕ СЛИКЕ ОВЕ АУТОРКЕ УОПШТЕ НА ОВАЈ САЈТ, ал добро.
Па пријави ме каизену, шта да ти кажем :)