Prijava

Fala Slepi i Makarona! :)
Evo cega se secam: Koji Bond je glumio u filmu Dijamanti su vecni? Ko nije nosio astronomsko odelo od ponudjenih 4 glumaca? (Bejkon,Hopkins,Nilsen,Dzim Keri), Kad je snimljen prvi King Kong? U kom filmu se pojavljuje kapetan Lasard? Ko je rezirao Egzodus? Otac i cerka koji su prvi osvojili Oskara? Kog glumca su zvali ''Duke''? Gde zive Hobiti i u kojoj zemlji je snimljen film?? Ko glumi Betmena u poslednjem nastavku? Iz koga filma je recenica ''Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem''? Ko je rezirao Atomski zdesna?...

astronomsko odelo

Moš' me jebat' ako ja znam šta je ovo :)

Ovo bi moja baba pokojna znala

Upravo sam konzumirajući cezar salatu u Euphoria caffe-u u Pirotu doživeo multiorgazam.

лајк

требало је да једеш шопску у милошевом конаку у ћину

I tu sad evridž vukajlijaš ne može pomisliti ništa drugo do da ti je konobarica bila pod stolom..

Bio da slusam Pero Defformero prvi put uzivo, izdivlj'o sam se posteno...

Слушам секталике али то кријем тако добро!

Pero Trokadero > Pero Deformero > Sektalike > zvuk usisivaca koji nije praznjen 2 godine

Продао сам Левандовског реалу за 70.000.000е. ЈА ЈЕБЕМ! ^^

Није то ништа, знаш колко је евро опо на берзама од маја. Зајебали су те.

isteko mi ban pičkeeeeeeeeee

Urrad mi odabrao reakciju!
Lepi, ako čitaš ovo, hvala ti, volim i ja tebe! <3

Направио сам налог на хамстеру и окачио први клип.

tp://xhamster.com/movies/4003944/suzana_mancic_jebe_se.html?s=9

Лајкујте, коментаришите, сабскрајбујте се.

Сопствена сналажљивост не престаје да ме изненађује. Хтео сам да направим сталак за монитор, јер ми је радни сто низак, а столица висока и непроменљива по висини, и онда се сетим- нађем у подруму стари, неисправни касет-дек, измерим по висини ширини и опа! ето ми одма готово постоље. Мој врат ми је захвалан.