Prijava

Meni ćerke rekle za Božić, citiram: "Tata, ove godine moraš baciti taj stomak u kontejner, tako se nećeš sviđati ženama." Jbg, sad ih moram poslušati, inače me neće paziti i obići kad star i oronuo padnem u star i oronuo krevet.

Celtic, opusti se. Imaš ćerke, dakle rođen si švaler brt pa sve da imaš grbu.

Đes Bohore? Ja švaler? Grba?
Nemam bijelu rukavicu da ti bacim u lice

EDIT: A i nemam snage za fajt, slabije jedem :-)

Nub alert.
Bio sam ozbiljan, takav glas bije vlasnike ćerki.

Bohore, samo jak protivnik bije vlasnika ćerki LOL

Brate ti se zakopčavaš na leđima, šta? :(

селтик јерси ожењен? мсм ако немаш жену онда је ок то што су ти рекле, али ако имаш онда је скандалозно њихово подривање традиционалних породичних вредности и безобзиран рат усмерен прама њиховој мајци!!1

Haha, kako reagujete.

Bohore, ne zakopčavam se na leđima.

Шоми, imam ženu, ne bih djeci podrivao autoritet majke, ovo je njihova autorska ideja, i nije prva....

Lepo si ih vaspitao onda. Jer su vam deca predložila svinger klub neki možda?

до јаја васпитана деца, желим им да и њихове ћерке предлажу њиховим татама да их варају поуу

Još bolje. U septembru su rekle da za godišnjicu braka žena i ja odemo i drogiramo se pet dana, a one i Zlo (pas) će čuvati kuću. Pitam ih odakle im to o drogama, one pokažu na ekran, a na tv-u ide Paranoja u Las Vegasu. Kad nisam umro.

Јептесе Бохор и Шомара. Оваку децу оћу. Да знам да ће таква бити, ома би правио... Капа доле Селтиче.

Vrhunac scena, došao po njih u vrtić, tete me zovu na razgovor. Kažu, prišao im dječak, inače alfa mužjak i glavni baja, rekao im: Ženiću vas obe, moje ste ili ničije. One se uhvatile za ruke i ljubazno rekle: Ti si nesposoban za dijalog, tata je rekao da se družimo samo sa džentlmenima. Napusti ovu planetu.

Haha, koliko godinica imaju?

U septembru će imati 6 i kreću u školu, to tek treba trpiti :-)

сачекаш да напуне 14 година па ће да ти набацују ортакиње, то је још 8 дина, прође очас

Šomi, kao otac, ali i kao čovjek koji radi s djecom, ne želim da čujem te pedofilske insinuacije. Za kaznu, napiši svojim karminom na plafonu 100 puta, "Šomi, ne gledaj djevojčice".

Vrhunac scena, došao po njih u vrtić, tete me zovu na razgovor. Kažu, prišao im dječak, inače alfa mužjak i glavni baja, rekao im: Ženiću vas obe, moje ste ili ničije. One se uhvatile za ruke i ljubazno rekle: Ti si nesposoban za dijalog, tata je rekao da se družimo samo sa džentlmenima. Napusti ovu planetu.

Сереш да су ово рекле? :)

Ne serem, majke mi. Veseli pakao, pa to ti je.

e bukvalno, koliko god da ne želim djecu, ne bi mi smetalo da imam ovakvu. preljepo, svaka ti čast na vaspitanju :)