Prijava

александаркг
To je stvarno za "moram nekom da se pohvalim", očekivao bi čovek da im oduzimaš novine i potpaljuješ vatru s njima, dakle napreduješ

ja prosvecujem narod. i vuka nisu skapirali u pocetku, tako da sam ocekivao hejterske komentare.

Na stranu to, ali zasto i muskarce, decu i tinejdzerke takodje naziva gospodjama?

a zasto da ne?

http://www.sbc.rs/en/

dobio sam ulaznicu, sutra u mom selu MMA speTakl :)

Bruce, zašto se tuku toliki ljudi, ko ih zavadi? Garant neki masoni, Židovi, Zapad....

Ne znam dal je za hvaljenje, na pravnijadi sam u Bugarskoj (verovatno poslednja) i pijem od ulaska u bus i nista, ne mogu se napijem :(. Sad sam uzeo red bio vodku i malo me dotaklo al slabo. Za 15 min nas petorica 2l vodke i 8 red bula i nista.

ајде не измишљај

SRBIJI NE TREBAJU PRAVNICI, YADNO

Miloše priznaj da si dao šifru naloga Rasnom.

Sve i da poverujem, al 8 red bula vas petorica, još za 15 minuta...

Miloše, to je zato što si sam popio sav Red Bull. Probaj malo i votku.

Ma mislim da je problem sto je švedski sto i jedemo ko stoka. I inače mogu dosta da popijem al ovo je nenormalno. Upoznao sam neke mislite i jedan mi mnogo lici na nekog vukajlijasa, na somija, cini mi se da je on nislija.

na pravnijadi sam u Bugarskoj
Za 15 min nas petorica 2l vodke i 8 red bula i nista.

kelte, ovi tvoji opet prodaju šećernu vodicu Smirnoffffffffffffffff

I ja sumnjam da je fals vodka a i pivo. Nema većih govana od bugara, to nije nacija nego zanimanje.

Po prvi put sam našao klip u kome je korišćena moja muzika otkako sam počeo da pravim i prodajem te džinglove i ostale numere specijalno pravljene za reklame.

Ni manje, ni više, nego klip tajlandskog lanaca supermarketa sa ciljem promovisanja sireva koje imaju u ponudi, pritom, skoro nisam video veću kurcobolju tokom video editovanja xD
https://www.youtube.com/watch?v=kktjFKm09nU

Lolo, trebao si da im prodaš ljuto trolovanje :d zamisli piči ono remek delo dok se u pozadini kreću tajlandski sirevi hahaha

Hahahaha reci gledas tv i cujes ono u pozadini reklame vristao bih kevemi

hahah
na forumu, na forumu, kajmaka iz blaca

sjajan džingl. kolko te plate za ovako nešto?

Plate me tugicu. :')
18 dolara plati korisnik za jednu licencu, tj, jedan klip, od toga mi pijaca za muziku uzme 50% jer sam nubara koja je tek krenula s ovim, pa nemam mnogo protoka. Al jebe mi se, ovo iz klipa sam napravio za četiri i po sata, dosad je zaradilo 18 dolara, što se mene tiče, otplatio sam uložen trud.

ma do jaja je to brale

ide džingl na auto repeat, a pružio sam ti podršku tamo

Haha, to

ccheese lookin' very good, very awesome, can't wait 'til i try some of that cheese mmm
jingle also very nice, sophisticated if i may say, makes that cheese look even better!