Prijava

искењао сам говно од 23+ цм осећам мајчински инстинкт жао ми пустим воду

искењао сам говно од 23+ цм осећам мајчински инстинкт жао ми пустим воду

Rani te suvo ova tvoja kokerka hahaha

искењао сам говно од 23+ цм осећам мајчински инстинкт жао ми пустим воду

Ako već osećaš majčinki instinkt, ti ga onda prepovij i nahrani hahaha

video sam malopre onog megamarca1 sa vukajlije nosi neku paletu za slikanje mada ako cemo realno mozda nije ni bio on

Izijeme oces 800e da ti brat da da se iskuliras malo delujes mi nervozno

e pseto ajde kad si tu da ti ispricam ovo. Neka moja poznanica prevrh izgleda, znam joj burazera a nju onako povrsno, u sustini bas dobra picka, pravni studira i ja letos na basketu kad dodjoh u kontakt sa nekim crnogorcem i malo pomalo rec po reci i saznah da ju je on jebo . Pitas se kakve ovo veze ima sa ovim sto si ti pitao? Pa ni nema lai nemoj me jebati brate! gori mi pod prstima ..treba mi 8ooe do kraja decembra pomerili su ovi sto sam pozajmio kao praznici su, idu za nemacku al kad dodju moram da dam obavezno 800e ..:/

Pa ja te pitam jel oces da ti dam evo sutra sutra je prvi

otkud tebi 800e a nezaposlen .:D

Godinama gledam kako moj frend fara svoju ženu svakom ćošku. S njom sam u međuvremenu postao blizak prijatelj i zaljubio se. Evo večeras je banula na moja vrata sa malim koferom, kaže nema vlaka do sutra popodne. Ide kući roditeljima. Konačno ostavlja budalu nakon 9 godina braka. Ne ide joj se kod kume i prijateljica. Kaže, one su kokoši i neće mi dati da pijem. Eno, sad spava pijana kao letva. Mislim da je popila skoro dva deca rakije, a inače nikako ne pije. Samo je pila i plakala. Želim je zagrliti i stisnuti se uz nju, ali me strah reakcije. Ako je došla meni možda zaista ima nade da, kad se oporavi, pogleda drugim očima. Čekao sam tolike godine da progleda. Čekat ću još koju.

Sad barem ima nade!

Ektra tekst, mada da je pravo musko taj lik ona bi prosla kao ona zena u True detectives

ako udjete na fejsu grupa PMF samo kucajte pa videcete odmah plava sa kovrdzavom kosom e to mi je devojka od juce smo zajedno

сад сам срао и остала је на шољи флека од говнета у облику француске

јуче први пут видео шешеља уживо

данас ми зоран шумадинац лајковао слику

шта ли ме сутра чека, ех...

I ja sam juče prvi put video Šešelja uživo. Jesi ulazio u salu? Ja sedeo iza neke crvenokose likuše.

Da l ste svesni da vas je Kaunt voajerisao na skupu?

седео сам брт, мислим трећи ред отпозади