Prijava

Kako vjesto i suptilno provucena prica o vlažnosti do gaca... A kao akcenat je na parama cccc

Mozda i jeste kekekek

Kako vjesto i suptilno provucena prica o vlažnosti do gaca... A kao akcenat je na parama cccc

Hm...pazi sad postoji i nedoumica da li su gaće bile vlažne zbog kiše ili zbog pronalaska 50 evra lolo
Komad kako si namazana boga ti poljubim :)

Ovo "boga ti poljubim" zvuči totalno ćiroblaževićki, iz čega proizilazi da zvuči hrvatski. Gonzo, sram te bilo da se ovako dodvoravaš a nije po godine prošlo kako si Srbina najvećeg dobio u kući! I ne treba ti žena dati da voziš, čak bi trebala da razmisli o proterivanju iz kuće!

Elem, svi imate komada i za menjanje, a niko ne prosleđuje. :(

Gonzo, sram te bilo da se ovoko dodvoravaš a nije po godine prošlo kako si Srbina najvećeg dobio u kući! I ne treba ti žena dati da voziš, čak bi trebala da razmisli o proterivanju iz kuće!

Brate kacam pravi unijat lolo
Brate kupujem drugi auto, ima da uteram ženu u red :)

Radj nemoj plakati zbog mene, sve će biti ok :)

plačem zbog zadnjih dvajes postova, ne znam šta se dešava sa fazonima jebem ti

Nadam se da su dobri, baš smo se potrudili.

Koliko je vama lako manipulisati jbt
Pajo bi za golu sliku random autorka zaklo staru
Jos ako i text Bogougodan ide uz to...

Alo nemoj mi staru dirati lolol

Radj što obrisa onaj post, sada moj post i nema nekog smisla. Hoćeš na budalu da me napraviš.

nisam ja obrisao, wrw kosmopolita

http://i.imgur.com/jsUvrRz.jpg
hvala

stigla isplata od jutjuba za prvi kvartal 2016. godine

radjarde jel u funkciji kod nas paypal za placanje? i jel moguce p2p slanje novca?

Placanje je moguce kad ti je povezan sa karticom, meni je nesto trebalo pa sam pre par dana uzeo masterkard i deponujes pare na racun pa placas. Samo malo jebu sa kursom i to je to.

valjda je tačno ovo što priča bombaš, nisam nijednom podigao pare sa pejpala, nego ih uglavnom potrošim direktno za kupovinu nekih gluposti

Provereno moguce. Za dizanje ne znam.