Prijava

Svi smo bili u (ne)prilici da ih koristimo. Kako postupate u datim okolnostima?

Pitanje za muškarce: Da li ste nekad vršili nuždu u pisoaru? Ili uvek zauzmete kabinu bez bojazni da neko naiđe? I da li ste ikada vršili dužu nuždu u javnom WC-u?

Pitanje za žene: Pošto ste prinuđene da sednete na dasku u svakom slučaju, da li su žene sklonije higijeni daske pošto i one sedaju na istu ili morate svaki put po milion puta da je prebrišete sa hiljadu slojeva toalet papira i na kraju još stavite toalet papir na dasku.

I uopšte kako se snalazite u takvoj situaciji?

Pisoar je najgenijalniji izum posle točka. Instaliraću jedan i u svojoj klonjari one day.

Samo ih koristim na granicama i to mi zgadi celo putovanje.

Jel mi verujete da nikad u zivotu nisam bio u javnom wc-u, jednostavno nikad nisam bio u prilici da moram da pisam (ili ne daj boze serem), a da nije bilo nekog normalnog wc-a ili da nisam mogao da se suzdrzim.

forum na vuki se pretvara u anketu...

Ja ne volem pisoare i ta govna, radije pišam u kabinu, ne znam zašto, ali to mi neka navika, inače, da ne moram da perem ruke nikad ne bih ušao u javni WC jer se tako gadno i prljavo osjećam tamo...
Prije godinu dana sam se prvi put kakio neđe tako u jednom lokalu koji je stvarno bio jaaaako čist, WC je mirisao, sve je bilo cakum pakum... Inače bih trpio sve dok mogu, ali kad bih morao da kakim ili ne bih dodirivao dasku ili bih je prebrisao 3245243532 puta i stavio dva sloja papira preko nje...

Jel mi verujete da nikad u zivotu nisam bio u javnom wc-u, jednostavno nikad nisam bio u prilici da moram da pisam (ili ne daj boze serem), a da nije bilo nekog normalnog wc-a ili da nisam mogao da se suzdrzim.

Da bre, evo ja sam prvi put kakio prošle godine