Prijava

Вако. Моја екипа са којом идем на цертове иде да гледа ово у ЗГ. Али како мене смара да идем тамо, као великог фана Баје Малог Книнџе, ја бих се одлучио за једну од ове друге две варијанте. Није баш да сад морам да идем, гледао сам оба бенда по два пута, али оно... Није баш ни да не бих опет одвојио кинту да одем. Е, сад је проблем што немам с ким, па ако неко још има у плану да иде нека се јави овде или на ПВТ, па да се изорганизујемо док још има времена.

Ја био прошле године. Ове године све педерашки бендови свирају, нисам луд да идем.

Ja znam da ima nesto organizovano iz Novog Sada za Madjarsku tipa 85€ karta i prevoz. Preko tog lika idem na Bodome i Ensiferum. Mogu ti dati njihovu stranicu na FBu ako te zanima

mene mama nije pustila prošle, a ove neće da mi da pare -.-
ali kontam da bih našla kintu kada bih imala društvo :)

све педерашки бендови свирају

Да ли под педерашке бендова убрајаш и Мастодон? Питам онако, пошто их ја готивим. лоло :)

turtleboy

Ja znam da ima nesto organizovano iz Novog Sada za Madjarsku tipa 85€ karta i prevoz. Preko tog lika idem na Bodome i Ensiferum. Mogu ti dati njihovu stranicu na FBu ako te zanima

Е, то ми треба. Хвала унапред. Али ијопет, ако немам с ким, џабе ми да идем сам, али ти ипак контакт остави.

Christine

mene mama nije pustila prošle, a ove neće da mi da pare -.-
ali kontam da bih našla kintu kada bih imala društvo :)

А ђе, Крис? На ове педераше, или на Мегађед?

u bugarsku.
ma, da ne upisujem fax sad, sigurno bih išla na megadeth. sigurno.
ovako, mogu samo da patim -.-

Ах... Теби БГ да пљунеш, Софија ти ближе него Ниш, јбт :))). МА какве везе има факс, то су два дана и то у априлу. Нађемо још неког одавле и идемо лагано за Пешту. Ае, мојне си смор...

А, ништа онда, тебрекс... Рекох да за ЗГ имам варијанту, али плашим се да нећу контролисати свој шовинизам лоло

bliža mi je nego beograd zapravo :D
ima, bree.. treba da se plate pripreme, da se plati ovo, da se plati ono. da se plati jebena haljina za maturu.
ustvari.. pitam dečka, ako on 'oće, onda idemo lagano :D

Jbg, imas broj pa zovi coveka. Ja sam se sa njim gadjao da vozi iz Bg-a, a ne iz Ns-a. Mozes uvek da se dogovoris nesto sa njim.

Па, ајд, јбт! Ваљда ће се још неко са сајта јавити, па да буде кул. Прошли пут кад сам ишау у Мађарску на Металику нико се није јавио лоло

ma dankane, da sam u bg-u ili vojvodini, bilo bi mi jednostavnije. al' ovako..

Знам да ти је далеко, али ни ови из тих регија никако да се јаве. Не одговорих Јогурту. Немам појма, тај Мастодонтоетеролог нисам слушао, избегавам да слушам бендове који су основани после 1983., тако да вероватно јесу педераши. А Ајрон Мејден то сигурно јесу, дајем руку да јесу.

i jel ide neko odavde?

Ms.6666

i jel ide neko odavde?т

ПА, читај јебо те бог. Идем ја сигурно, ако ми се још неко јави, јер сам нећу да идем.

koliko je karta za pestu i koji je datum?