Prijava

dankane, sačekaj da upišem fax, od tada imaš društvo za svaki koncert :D

Од 35-50 су карте,а датум је 8. април. Лако ћу ја све да средим, само да ми се још неко обрати да идемо. Мислим да би повратна бусом требало да буде око 40 јура.

Јбг, Крис, ја планирам да се од наредне године пензионишем. А и ови моји бендови ће ваљда до тад. За округло 366 дана 3 банке, морам да окачим концерте о клин лоло

e jbga onda baš.. :D

Рекох да за ЗГ имам варијанту, али плашим се да нећу контролисати свој шовинизам лоло

zbog ove rečenice te pozivam da budeš moj gost na SVESRPSKOM ČETNIČKOM SABORU NA MANJAČI... krajem jula ili početkom avgusta... domaća rakija i BAJA MALI KNINDŽA

EDIT: izvinjavam se na spemu

Брате мој мили, ако си озбиљан ја долазим. Ионако ми пауза траје од јуна до пола августа. Дакле, слободан сам...

JA SAM OZBILJAN... KAPIRAM DA ĆU DO TADA ZAVRŠITI OVO SRANJE OD FAKSA I ONDA DVA DANA SAMO UDRI

uh kako bi ja išao! ali štekam kintu za 'taliju na leto, jbg:(

Бури, договорено.

Букс, и ја штекам за Римини такође, зато и не морам на ово да идем. Али кажем ти, не крпи ме 100-150 евра ништа, тако да бих ипак ишао. Ае и ти, мојне си чкицапи.

sleju sam gledao 2x, megađed nikad jbte...ufffffffffff
ne valja nikako. au kurac

Ја оба по 2 пута. Али никад доста :)

najviše me jebe i proganja u snovima to što propustih the big 4, blasfemija, znam, ĆUT!

Ја и мајицу пазарио хехехехе

Носи се. Зато сам је и купио лололо