Prijava

Јебеш ме сад? Али види, то је било пре 6 година. Данас је никад лепши и здравији, да ти кажем искрено.

Nisu muda napravljena da izdrze niske temperature, al prostata je tu najvaznija.

Niko ne pominje sado-mazo, u dlakavom kostimu, lateks - to je više čudno...

Najštujem svoje jebačke podvige na JEBANJU.

Smare, što si skroman, drkica u busu je super.

nema javia. On me je iznenadio u triling temi. Mora da ima neka dobra iskustva.

Ja imam jednu dobru erotsku pricu. Hoce biti spem ako je ovdje objavim? Ja pisao!

У Хајату на матури у вц-у за инвалиде. Толико сам био поносан да ми дошло после сам себе да јебем.

Aj cepaj ako nije duga

Erotske priče - možeš svakakve bolesti da napišeš...

Aj cepaj ako nije duga

ево први воајер се открио.

Auuu sve teoretičari, držači sveća (svećnjak) i SF pisci. Cara je najveći jebač još jednom je dokazano.

Курац! Не стављај мене у исти кош са теоретичарима. Мени стаж иде веж 12 година.

Izvini Dankane. Ti i Cara ste zakon.

Treba neko da napiše knjigu "kako jebati".

Ja sam jednom daaaavno jebao u slagalici u kvalifikacijama a za one koji su pitali za emisije jebo sam i u cetvrtfinalu juce i danas...Polufinale je 2-4 aprila ali, dosta spama.

Jednom mi je riba drkala ispod pokrivaca dok je njen brat bio u sobi i cackao nesto na kompu

Lord Triša

Treba neko da napiše knjigu "kako jebati".

Nema potrebe.

ja sam jebo u pičku....

Ја сам нокаутирао девојку јер је тражила да је ударам док је јебем.Ни мало ми се то није свиђало ,само сам хтео да трсим ,а л она навалила.Па сам почео са слабим па све јачим ,јер КУЧКА не може да се јебе нормално.И у једном тренутку ми пукне филм , одвалим је она заколута очима и онесвести се , ја сачекао мало да видим да је нисам убио можда (добро серем нисам то помислио али сам се забринуо :)) и кад се освестила и рекла да оће опет устао сам и отишо.Јебеш то...

Ja sam jednom mrtav pijan drkao na ulici...

ahhahahahha laki care!!!

a inace ja ne vjerujem sta je lik rekao :D

cernogod
Dakle, iskustva.
Ja sam jedanput jebao u dvoristu jednog coveka

lololo umirem!!!