Prijava

Ја за сад никог не пратим, али планирам да почнем да пратим оне који ми иду на рац, како бих могао међу првима да им залепим минус.

Dankane, tebe prate 44 osobe!!!...Jeee, kako si kuuuuuul!

ДАНКАН ЈЕБЕ! ДАНКАНА ПРАТЕ!!

Јесте, ја сам кул... Само кад би знао косу ти убоги који ме прате, да објасним људима да сам ја интернет говно...

Dank, ja bi te pratio, da vidim đe kriješ štek lololo!

buxnomaniak

Dank, ja bi te pratio, da vidim đe kriješ štek lololo!

+1

Karina ovo praćenje, ne radi mi, kao ni mnoštvo opcija iz podešavanja profila.

Uplatiš 200 dindži i sve ti ti piše ljubičasto na belo!

Данкане, ја те НЕ ПРАТИМ. Сад не мораш да уплаћујеш ктитора, знам да си хтео да видиш да ли сам и ја међу пратиоцима.

Ај нек' ми неко скрати ових 19 страна у 2-3 реченице.

Ај нек' ми неко скрати ових 19 страна у 2-3 реченице.

Možeš da pratiš neke autore ako hoćeš. Odeš na profil autora i izabereš opciju "prati". Na naslovnoj će ti izlaziti definicije autora koje pratiš.

Самхаине прати нас!

Чек, а не могу да видим ко ме прати? И ако пратим неког, је л' ми излазе само његове нове дефиниције или и његови коментари, омиљене и те форе. Пошто то пише на почетку.

Гледај сад, на насловној ти излаз дефиниције аутора које пратиш.
На средини насловне, са десне стране су ти ОМИЉЕНЕ дефке аутора које пратиш и испод тога одабране дефке.
А кад кликнеш на дефиниције, излазе ти стандардни шитови.
Не можеш да видиш ко те прати, треба ти ктитор за то. :)

Da ne otvaram novu temu.

Što mene zajebava to praćenje?

Štiklirao sam 5 autora koje hoću da pratim. Otišao u profil i namjestio da na naslovnoj budu autori koje pratim. Kliknem na snimi il kako već i odem na naslovnu a ono odabrane. Opet odem na profil i ponovim radnju za praćenje i opet snimim. Ponovo kliknem na naslovno i pogađate - odabrane. I tako jedno 5-6 puta, smorio sam se.

mene prati 1 i bas me zanima ko je ta prsotina