Prijava

Taman da iskoristim Kaizenovo prisustvo na sajtu pa da on ili moderatori odgovore...
Pošto smo svedoci sve više postera tipa: http://vukajlija.com/posteri/korejanska-zastava-83414.jpg?1301159248
Da li je moguće uvesti novu funkciju moderatora koji bi pomagali ostalima u brisanju postera. Naime ima nemali broj autora koji stalno gleda postere i kače ih u temi rezervisanoj za najgore ili ih prijavljuju za brisanje. Da li bi npr. oni mogli postati ne moderatori već ljudi koji jednostavno imaju samo opciju da brišu tuđe postere i tako čiste sajt i pomažu moderatorima. Evo ja mogu da predložim urrada i vuka21, a moderatori sigurno bolje znaju ko im najviše prijavljuje postere za brisanje i ko ih kači u temi najgljupljih, tj. ko najviše gleda postere i dobro procenjuje šta je za brisanje.

Мислим да није потребно, ионако има много доста пуно модератора.

Против.

Znamo da si ti protv svega Dz-.-

много доста пуно

lololo

+ za ovo, a moze i neki takav i za defke.

15, 16 модератора, колко већ.

Нек се активирају мало.

Реално, не треба. Ово људи намерно праве за коњкурс. А и постоји тема за брисање постера, + коњкурс, на ком може да се види чији је постер и да се обрише.

Ma neće ljudi da ih brišu jer ih smatraju nebitnim. Eto npr. Cara prijavio poster gde je bio profil sa fejsa devojke nekog tipa. Trebalo im je više od pola sata da ga obrišu. A ovi ljudi koje sam ja pomenuo stalno gledaju postere i treba im uvesti to jedno X za brisanje glupih postera.

Smatram da ima dovoljno moderatora, samo treba da se malo više aktiviraju.
Kada sam došao na sajt, pregledao sam svih tadašnjih 10.000 postera. Dobra većina je bila dobra. Sada ne mogu 10 stranica da prođem a da se ne iznerviram od količine gluposti.
Ali i ovo bi dosta pomoglo, tako da zam za.