Prijava

Ma da niko u stvari ne gleda... pričajte to nekom drugom
Čekam da dođe neko neiskompleksiran i koga briga šta je sada u trendu na Vukajliji, pa da pričamo ko ljudi

SPEM.Ovo je njegov klasični primjer.Odlikuje se tim što nema apsolutno nikakve veze sa temom i ustvari sam post ne govori ništa.Eto.

Jel kad spemujes spem spemom, to prestaje da bude spem?

Ne.Još uvjek je spem.I najvjerovatnije kad Surovi dođe mi smo ga ugasili.

Ne gleda Surovi velikog brata, nego Korleone.

Neko napisa da je pala jebacina u kuci. Detalji?

Ne gleda Surovi velikog brata, nego Korleone.

Što ne mjenja činjenicu da ćemo dobiti bananu.Veliku.Žutu.

Desio se sex najverovatnije, mada nije sigurno jer je bilo ispod jorgana. Ali jeste verovatno, ko god je video snimak, potvrdiće. Vrhunac je da su se roditelji odrekli akterke seksa (ona je Hrvatica, a jebač je naš). Kažem biće svašta ove godine.
I nadam se da će vas koji uništavate temu stići kazna...

E jebi ga :)
Ja bih rado prestala kad bih uspjela da u tom fenomenu vidim bar neki smisao, neku poentu... bilo sta, osim transfera blama jer ova tema jos zivi :)

I nadam se da će vas koji uništavate temu stići kazna...

Gorićemo u paklu.

Ovako, kao prvo bio je sex i nije ni minut trajao, ubacio ga je 5-6 puta i svršio, tako da ne znam jel se to ubraja uopšte u sex, ako da, onda je bio jadan. Kao drugo, ona je njega jebala, ne on nju jer ga je non stop jurila, skinula gaće, probudila ga i natrtila mu se. On je bio mrtav pijan i zahrkao je odmah posle "sexa".

E jebi ga :)
Ja bih rado prestala kad bih uspjela da u tom fenomenu vidim bar neki smisao, neku poentu... bilo sta, osim transfera blama jer ova tema jos zivi :)

Slazem se donekle s tobom, ali ovakvi formati su zabava za siroke narodne mase i vecina to gleda, tako da ne verujem da ce skoro lock.
EDIT:

I nadam se da će vas koji uništavate temu stići kazna...

Pustace ti pesme od Seja Kalaca 24/7.

Tauli idi prati Sosa ili tako nešto ;)

A to sluzi za zabavu?!?!
Zabavu sirokih narodnih masa?
A jel se ljudi stvarno tome smiju kad gledaju?

Meni se uvijek place kad se sjetim da imah prilike vidjeti i to cudo... I dan danas mi suza krene...

Da, sluzi upravo za to. Moderna varijanta "hleba i igara".

Jes da nemam smisla za humor, al cu bar goret u paklu...

Duli, zar je tolko teško smislit uvod u temu pa moraš iz muškija magazina (Maxim) da prepisuješ?

treba otici u kucu,sve ih silovati,prebiti,a onda spaliti i ispisati se po njima...eto to mislim o ovoj i svim prethodnim sezonama velikog brata

E, ja nisam imao pojma ko je ona iako sam načuo ponešto, tako da sam sada otišao na Gugl imidžis i mogu da konstatujem da bih jebo.

ЈЕБОТЕ па она је била у последњем ЦКМ-у кој сам прочитао лолололо