Prijava

Šta radi vukajlija kada imate kreativnu blokadu?
Kada ne možete da smislite iole smešan poster, pristojnu ili dobru definiciju.
Autorska suša, takoreći...
Jel imate neke metode, neki način da dobijete inspiraciju?

Samo čitaš, ocjenjuješ, komentarišeš..... Dođe inspiracija... Dešavalo mi se po dva mjeseca da ne napišem ništa, a onda izliv definicija na mozak, može da se umre od toga, i svaki dan pišeš

posećuješ teme jebhanje na igrama, kačiš glupe postere na temu za to, maltretiraš druge ljude na četu, razmenjuješ PVT sa Dankanom

ili jednostavno obraduješ SMarka i kažeš mu da mu je kul džemper iz teranove a kao bonu napišeš na neku defku da je govno i posljes mu link da on vidi :)

kreneš redom da čitaš moje i smrakove defke pošto je mare mega car a ja objašnjavam!

Ili nas PRATIŠ :)

ili jednostavno obraduješ SMarka i kažeš mu da mu je kul džemper iz teranove a kao bonu napišeš na neku defku da je govno i posljes mu link da on vidi :)

A nakon toga čekaš da ti cara napiše koliko je to govno tačno :)

Или напишеш на теми фотографије, "има ли ко вође лијеп", и чекаш да смаре и нинка окаче ПРЕГРШТ.

И да Смаре победи наравно.

Dobra je ona Ninkina vapmiruša, totalno je razrogačljiva!

ahhahahahahahahaha, koji PANDAN!

Или напишеш на теми фотографије, "има ли ко вође лијеп", и чекаш да смаре и нинка окаче ПРЕГРШТ.

И да Смаре победи наравно.

И то је објашњење исто

Kradeš drugima kulen, blogerišeš, ložiš maloumne nove debile na četu, fejzbučiš, fejbukuješ dok ti fejsbuk ne zabaguje, nikada ne upadaš u kreativnu blokadu, kažeš Smarku da je ružan i posmatraš spektakl, dokazuješ drugima koliko si Awesome.

Čekaj malo...

Pa to sam ja!

Izvini, tebi nema pomoći.

Исцимаш нинку на ПВТ, и питаш га јел има ПРАЈВАТ КОЛЕКШН.

Ил направиш глуп постер јер си пао у дакбе јер те нико не ПРАТИ лолололо

ma šta pričaš L0L, znaš da te pratim od prvog dana a ti sada tako...

Ма добро да сам пао у бедак направио сам млого глуп постер очекујем да бриљира на коЊкурсу лолололо

Ja čitam definicije i ocenjujem, posteri me u suštini ne zanimaju jer ih pravim kad mi je dosadno.
I eto, dođe neki tren i hop ideja! Ne umem da objasnim, kao što verujem da se ni ne da objasniti. Inače, savet iz ličnog iskustva, ne silujte kada nemate ideju.

JA ČITAM SVOJE STARE DEFINICIJE!

Отвориш неку глупу тему и добијеш кифлу џаба...

Inače, savet iz ličnog iskustva, ne silujte kada nemate ideju.

Курац. Ја се сморим па напишем ово, па се још жешће сморим и напишем ово. И види шта се деси... :)