Prijava

Slučajno sam ovo danas otkrio, nadam se da vam neće biti teško otklonit ovaj bug jer je jako dobra stvar što autora i ukupan broj pluseva vidimo tek kad damo + ili -.
U ovom screenshotu sam objasnio o čemu se radi:

img543.imageshack.us/f/vukajlijabug.jpg/

EDIT:

JOŠ JEDAN SKANDALOZAN PODATAK: VIDI SE ČAK I BROJ PLUSEVA I MINUSA. DOVOLJNO JE SAMO KURSOROM PREĆI PREKO ZNAKOVA ZVJEZDICE, PLUSA I MINUSA I U TOOLBARU SE ISPIŠE BROJ PLUSEVA I MINUSA.

još jedan printscreen:

img823.imageshack.us/f/vukajlijabugplusminus.jpg/

Ponovo link (bez http://) :
img543.imageshack.us/f/vukajlijabug.jpg/

јел он мало подјебава? :)

Ajmo Boojakasha, treća sreća.

Kada samo mišem označiš broj komentara od definicije u ovom toolbaru se pojavi ime autora a defka još nije ocijenjena.

Ja sam ovako skontala: kad pređeš mišem tamo gde su komentari, on automatski otkrije autora, bez da se oceni defka. Eto. :)

@Пеки д џем

Kad gledaš definiciju a nisi dao još ni plus ni minus... Vidiš samo koliko komentara ima ta defka, ne vidiš broj pluseva niti ime autora. Kad preneseš miš preko mjesta (tj. kad označiš, selektiraš tekst) gdje piše broj komentara za tu defku u ovom toolbaru se ispiše ime autora. Ako si pogledao printscreen vidjet ćeš da definiciju još nisam ocjenio bio ali u desnom gornjem uglu mi je ispisalo ime autora "ne-diraj-me".

@Storma

Bravo, kratko-jasno!

"ne-diraj-me".

pa nemoj ga dirat bolan!
verovatno bag, i meni se to desilo jednom, jel koristiš CHROME?

Шта би Пеки да му није Сторме. Види се ко коси, а ко воду носи :)

Inače da, ali ovo sam otkrio u IE9. Na printscreenu sam desno opisao o čemu se radi, tamo piše da je IE9.

Да сам јуче бацио кашику не бих знао да људи и даље користе Интернет експлорер.

@Dvajt

Informatičar sam po struci pa često moram testirati sve browsere pošto mnogi sajtovi drugačije izgledaju u drugim browserima. Danas dok sam testirao jedan sajt da vidim kako izgleda u IE mahinalno sam otišao na vukajliju i otkrio ovo. Inače ko ima imalo u glavi koristi Chrome.

Chrome.

potpis. Ja u kombu sa win 7, šljaka bez problema, da čuknem u vodr

Ма ок, него ја не знам баш никог да користи ИЕ, па зато кажем. :) Ја готивим Мозилу, али ме зајебавала нешто око видеа и адблока, па сам је баталио и тренутно сам на Хрому.

ја успео да оценим једну дефиницију више пута... али не тако да остане претходни глас... не знам дал је неко негде то пријавио... само оцените неку дефку и одете на другу страну и вратите се а она неоцењена... пробајте мени било занимљиво па сам се мало игро једно пола сата... на крају сам оставио минус наравно...

Mozila previše bugova ima u zadnje vrijeme, često se ruši, moram priznati da novu još nisam probao a izašla je prije par dana. Ugodno sam iznenađen novim IE-om, mana mu je jedino što ne može na XP, samo na novije operativne sisteme. Chrome je savršenstvo, suvišno je pričati o tome.