Prijava

Koliko sam uspeo da primetim,u poslednje vreme mnogi se bune protiv moderatora ,koji prilicno revnosno brisu djubre koje pojedini autori pisu i banuju one koji vredjaju.
Ovo je sajt za zabavu,ali se mnogi zaborave i pocnu da se nedolicno ponasaju i neophodno je da budu kaznjeni.To sto pojedini moderatori ,kao sto je Pekky su malo ostriji,sasvim je ok i da ga pojedinci stalno ne prozivaju,ne bih ni znao da je moderator.
Verujem da je mnogima poznato da volim da komentarisem glupe definicije ,komentarima sa kojima zelim da autorima istih objasnim da nisu za ovaj sajt,kao i da cesto imam rasprave sa pojedinim autorima oko razlicitih tema,ali do sada nisam imao problem ni sa jednim moderatorom,zato sto se trudim da postujem pravila,koliko god je to moguce!
Oni kojima smetaju moderatori,zahvaljujuci kojima ovaj sajt jos uvek vredi,jer brisu i banuju djubre koje se skuplja u ogromnim kolicinama,slobodni su da napuste sajt i puste kvalitetne autore da pisu i ne zagusuju sajt sa glupostima!

Ti si ovu temu otvorio cisto da bi se uvlacio malo, a?

To sto pojedini moderatori ,kao sto je Pekky

Јесте, Пекку.

Талентовани, пушти сад то, него да видимо ми ђећемо на прело.

ПЕККУ МОДЕРАТОРЕ!

Idi vređaj Krajišnike još malo...

е талентовани, јебо си му кеву! дај ми једну везу између наслова и уводног поста...

Nije u pitanju uvlacenje,jer nemam potrebe za tim,posto nemam problem ni sa jednim moderatorom,vec revolt jer citam gluposti koje pisu pojedinci koji smatraju da su osteceni.

е талентовани, јебо си му кеву? дај ми једну везу између наслова и уводног поста?

Postoji veza, vi da pljujete a ja ću da ih branim.

Талентовани, пушти сад то, него да видимо ми ђећемо на прело.

MORE I ON SA NAMA, AKO SE POKAJE I PRIZNA DA SU KRAJIŠNICI BOLJI OD NJEGA

LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

дај ми једну везу између наслова и уводног поста?

+223 Пекку лолоол

Талентовани, пушти сад то, него да видимо ми ђећемо на прело.

Победа!

А талентовани нашо нешто неком да прича , па он је себе лајковао и плусирао са дуплих па га модови бацили на стуб срама а сад он нашо да прича о неком ђубрету?!
Талентовани , видиш трн у оку брата својега а ДЕБЛО у своме не примећујеш! ....да се тако духовито изразим,....

Талентовани нећеш модерисати, џабе се увлачиш.

Одвежи пертле да те имамо за шта придржавати док си унутра и понеси ову кифлу са собом.

http://www.pekarasunce.com/images/Peciva/Kifla.jpg

Дар пекаре Сунце, очи моје лијепе...

"Талентовани нећеш модерисати, џабе се увлачиш. "

Nemam ni zelju za time.....

Faco ja sam cuo da su te banovali zbog kiflanja xD

Јесте Бојане, али је договор постигнут. Нећемо сада о томе.

Модераторе лавовима! Лавове народима! Народе у јаме! Земљу у јаме! Месец на Земљу! Е курац сад...

KAMBODŽA ABORIDŽINIMA! SOFIJA JE SRCE BUGARSKE! CEJLON JE LAOS!