Prijava

Ajmo dijasporo! Ovi Beograđani vazda se okupljaju baš kada nas stisne arbajt. Ne znam da li nas ima u ovom delu Nemačke (osim mene, lolo), ali ako nas ima možda bismo mogli nešto da popijemo kao ljudi. Vozovi sevaju, cela pokrajina umrežena, za čas ćemo se organizovati - ako nas ima. Ako nas nema, jebiga.

Kommt Essen in Frage, oder? :)

Oxe, neće loše da ti bude sa katijom :)

Ne znam, Katija, kad vidim šta postuješ na derbiju, razmisliću. :) Naravno, može Esen, mada možemo negde i na pola puta u Dizelu ili Kelnu.

PS: Bio sam u Esenu, igrao tamo...

žemo matori, planiram za jedno šurnajest godina da naletim pa te cimnem sigurica!

cimni vehbiju jbt

Evo me... Luxembourg...Hesper

Kurde, pa ni ti nisi daleko, lolo, priznaćemo te kao našeg :) Sad šaljem PVT Vehbiji!

Ox

Kurde, pa ni ti nisi daleko, lolo, priznaćemo te kao našeg :) Sad šaljem PVT Vehbiji!

E samo nemojte da pričate o sajtu kada se vidite. Smorićete se lololo

Ajde ja ću da budem sponzor okupljanja, red je pošto sam najstariji.

A realno i Luksemburg bolje stoji od nas jadnih Nemaca :) Ti možeš do mene u Bon, pa nastavljamo za neki Keln ili Diseldorf.

До мене, таман :)

Ako središ put, vizu i smeštaj, dolazim. :)

Mene bre mrzi i do Triera da vozim...a da ja vama svima kupim karte kao sponzor, pa da dođete u Lux? :-)

gamby

Ako središ put, vizu i smeštaj, dolazim. :)

I originalni MERAK. bez toga nula bodova!

Mene bre mrzi i do Triera da vozim...a da ja vama svima kupim karte kao sponzor, pa da dođete u Lux? :-)

Ololo, pa ti i auto imaš, buržuju! Onda ti dolaziš nama.

Katija, jesi ti motorizovana? Ja jesam - moji su svi vozovi NRW-a...

Gamby, vizu sam ti sredio, ostalo vidi sam :)

da ja vama svima kupim karte kao sponzor, pa da dođete u Lux? :-)

Znaš kad bi nas otjero ? :)

Моторизована сам него шта :)

Katija te loži, bre, ona je iz Novog Sada. Trolerka... :P

Au, sve gastosi sa stažom. Ja sam u Bonu manje od dve godine, nisam još zaradio prvi milion lolo...

Ja se ne zajebavam, mrtav sam ozbiljan. Od kada glumim nekog gazdu ovde, usrao sam se od dosade. Gosti bi mi dobrodošli, ionako se jurim po ovoj kući kao vampir...