Prijava

Katija te loži, bre, ona je iz Novog Sada. Trolerka... :P

Pa banuj je lolo...

Ja se ne zajebavam, mrtav sam ozbiljan. Od kada glumim nekog gazdu ovde, usrao sam se od dosade. Gosti bi mi dobrodošli, ionako se jurim po ovoj kući kao vampir...

Ja sam planirao do Luksemburga, da ga proputujem (veliko postignuće:), ako si ozbiljan organizovaćemo nešto...

Da proputuješ Lux? Pa Boga mi...trebaće ti celo prepodne za to. :-))

Neozbiljni ste lolo, ali ja ću oživljavati temu svakodnevno dok ne nađem nekoliko ozbiljnih Vukajlijaša iz naše majke, Severne Rajne-Vestfalije.

Aj u Hajnsberg na pivu.

Kad vam je to okupljanje, ja se krajem jula šetam na relaciji
Furth - Nurnberg - Munchen?
:P :P :P

Striktno gastarbajtersko, da pjeva Kemal Malovčić uz pratnju 'Orkestra 074 na čelu sa Šicom Harmonikašom', po mogućnosti u nekoj sajamskoj hali.

Trebo bih i ja tada nekad navratit u Njeačku, možda budemo u istom avijonu... :D

Ja hoću da idem kolima ili ovako nekim prevozom s ortakinjom, da se vozamo i sprdamo malo, ne bih htela avionom. :)

Joj pa nije fora ako je takva muzika, moram odmah da krenem da spremam gradivo, možda Pekky bude raspoložen da mi da neke Dragana Mirković 101 lessons.

Neozbiljni ste, lolo. Črčo, do Minhena ima kao od Beograda do Podgorice, bolje da se nađemo negde u Srbiji :) A ako se vozaš, možeš da svratiš na moje venčanje u julu :)

Skočimišu, živiš u Hajnsbegru? Pa mi stvarno možemo da budemo kamen temeljac okupljanja Vukajlijaša, recimo u Kelnu ili Diseldorfu, to ti nije daleko. M?

Muzika, isključivo gastoška, znači ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=ANfctvwpLVc

Hahahaha geografija mi je vazda bila slaba strana :) :) :)

Не будите неозбиљни и пустите људе да се окупљају :)

Jesi ti ono beše iz Smedereva?

Pa onda možemo da se nađemo u Radincu ili Mihajlovcu lolo za desetak dana kada dolazim u rodni Požarevac. :)

Slepci Smederevci! :)

Faco, tako je! Ti si isto dijaspora, a?

Imaš pvt :)
I kaže se:

Bež'te slepci, idu Smederevci, nemoj da si nemač pojma! :)))

Окс, привремено (у Москви). Студирам.
Иначе не. Бања Лука мајка :)

zemo kad mi pijemo???

Средином јуна, ако Бог да :)

Skočimišu, živiš u Hajnsbegru?

Jok, more, živim u Doboju, al' sam u Hajnsbergu svako malo.

kako ste se zatvorili, samo ta vaša švabija, nas ostale iz sirotinjskih okolnih zemalja ne zovete