Prijava

mislim da bi sve postere ovoga tipa trebalo obrisati jer bi se na taj nacin smanjio broj smaraca koji su tu da prozivaju onaj drugi klubi spemuju sajt.

I uopšte postera vezanih za fudbal/sport.

Потпуно подржавам бановање за такве постере! То је беспотребно троловање и навлачење на свађе у коментарима!
Постере о Ђоковићу оставити, јер се никад нисам смејао као том идиотлуку од постера.

Укинути постере.
И сви мирни.

Maggot

mislim da bi sve postere trebalo obrisati jer bi se na taj nacin smanjio broj smaraca koji su tu da spemuju sajt.

Кад мало човек размисли, не може да се не сложи са овим предлогом.

Укинути постере.
И сви мирни.

Bilo bi bajno kad bi to dolazilo u obzir,ali ne da kaizen postere zbog posećenosti.

I uopšte postera vezanih za fudbal/sport.

ne bi bilo bajno da se izbrisu posteri,i posecenost bi pala,a i bilo bi monotonije...msm kad imas dvocas srpskog + dodatnu jer ides na takmicenje + pripremu za malu maturu, ne zelis da vidis vise od 4 reci na istom mestu... a ovo, mislim da treba da se stavi ban za to trolovanje sportom, ali realno ima i dobrih postera na temu sporta....

trol posteri se brišu čim ih neko prijavi, ne znam što otvarate temu kao da modovi ne znaju da treba da brišu glupe i trol postere...

Ma daj, sta sad zabraniti, svi vec znate da ti posteri prolaze ocajno, i vecina uglavnom bude izbrisana, postoji mnogo drugih tema za postere koje bi po mom misljenju pre trebalo zabraniti nego ovo... Npr. osmica, ETF, Cak Noris, Tadic i Obrad madafakeri, fejsbuk, licne slike, 3 sestice, trolovsko-verske (tu je 10 puta vece trolovanje nego na sportskim...). Tako da ja sam protiv! Das minus, i to je to, i ti posteri ionako traju po par dana, kao i svi sportski...

Забранити отварање глупих тема на фориму? хм?

Zabrana Najlon-Kese!
Mislim to stvarno postoji...u Jevropi. :)

Slažem se da treba zabraniti takve postere, bespotrebno prozivanje...

Npr. osmica, ETF, Cak Noris, Tadic i Obrad madafakeri, fejsbuk, licne slike, 3 sestice, trolovsko-verske (tu je 10 puta vece trolovanje nego na sportskim...)

Slažem se i sa Obozavalac_fanova, pogotovu za Tadića!

Ја бих забранио све постере на којима се појављује плава боја, јер те мене вређа!

Ali kinezi nisu normalni, oni prave majce od toga EEEJ!! majce!

и мојне Мрмун да те чује, лик ће стварно помислити да треба да ме забрани лололол

Ne treba zabranjivati najlon kesu ako obeca da ce da se raspadne za 3 godine, ko i ostale savremene kese.

Poooodrška leeeeee,
za zabranjeneeeee postereeeee...

nema potrebe za vrijedjanjem. ja sam samo iznio svoje misljenje. mozda i nisam u pravu. svejedno, ipak imam pravo na svoje misljenje.

Admini ih ionako obrišu,navijačkim prepucavanjima ipak nije mesto u posterima...Imamo onu temu na forumu s vremena na vreme :D