Prijava

Ako neko ide a nema drustvo, neka se javi da ne ide sam.

Мислиш да ти не идеш сам? :Р

Jok, ide nas pet ili sest. Ja sam dobrica, ja to zbog drugih .

Јаоо :) А где се одржава?

Spenis, mala sala. I'll be ispred doma.

E, nemojte pogresno da me shvatite, ne bih da spamujem temu, ali taj Manu Chao...
Ustvari, bolje da nista ne pisem :)))

KAKO BI JA....OTIŠO!
AL KURAC ĆU DIDEM KAD NEM PARE!!!!!!

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Ako sam nekoga od vas malo jace gurnuo, ja mu se izvznjavam .

kako sam ga propustila, samo tako!
a bila sam dan kasnije u NS i zajebavala čoeka da sam kupila karte i da i večeras kao onu noć na egzitu mora ići sa mnom pa se sjebo :))) jer je ganjo tipa iz šutke da ga SAD ĆU GA PUKNUT U PLUĆA al ga nije puko...
Manu Čao je najbolji, džaba je.

aurora072

kako sam ga propustila, samo tako!
a bila sam dan kasnije u NS i zajebavala čoeka da sam kupila karte i da i večeras kao onu noć na egzitu mora ići sa mnom pa se sjebo :))) jer je ganjo tipa iz šutke da ga SAD ĆU GA PUKNUT U PLUĆA al ga nije puko...
Manu Čao je najbolji, džaba je.

LJudi, kako se ovo prevodi? Ja nikako ne mogu da shvatim šta AUrora oće da kaže.

Јел' су то они што имају врх ствари за буксне?

To je zato što si ti odakle jesi a ja nisam...
Bili na egzitu, normalno, Manu Čao je moj idolišen, čoek naravno ćene al ajd vazda se šlepa da ja ne napravim kakvu glupost, i krene dernek, neću sad spominjati određene nussupstancije i tako...lik ispred pijan kao majka go kao od majke rođen, ima samo kupaći na sebi krene u šutku, gdeš u šutku na tolki narod, ne smem se ja ni okrenuti da vidim ovom facu, al dernek i šutka ne prestaju, okrenem se konačno i vidim ovaj moj fata, al bukvalno pokušava uhvatiti lika da ga smesti na mesto. Ovaj mu migolji, normalno sve šutkajući se a meni moj čoek kaže Mamu mu jebem! Ne mogu ga ufatiti, klizi mi ko riba!
eto carooooo je l' ti jasnooooo????

Аурора стварно имам проблем, пошто ни мени није јасно, али ниједна једина реч

Ja sam skontao da je neka frka ispala i da se neki nadrogirani peder debilisao kroz marvu. Ali ne kontam ko je tvoj čovek i koje je njegova uloga u svemu tome. Bio sam i ja na manu čao bas te veceri ali nakkave pedere nisam video.

i sta ti znači da ga smjesti na mejsto? jel to da mu odvali glavu ili da ga odvede do hitne pomoći?

Mi bili ljudi u masi, je l' sad jasno? Aj što čoeku nije bilo vopra što se unela mara na đavu nego kad je počo koncert tamo neki lik skakutao a ovaj moj ga dovatio za u plućo, sad jasno? Pa pošto bi ga inače spuco oma, nije mogo jer je lik znojav pa klizav ko riba. eto.

Realno, sada si me još više sjebala lololololo

Što? I ti se znojiš puno na šutki?

To ti kaže,. Ti šta god jebeno kažeš ispadne da provociraš ili da te nešto muči. Možda nije tako ali meni odaješ takav utisak. Konstanto imaš nebulozne komentare koji trebaju da imaju neko skriveno značenje.

Ne znam, možda je tebi to normalno ali ja nisam naviko na taj vid konverzacije.

Ha? Kakve veze ima s bilo čim moj post evociranja uspomena na prvi koncert Manu Čao-a na kojem sam prisustvovala? Jesi ti bio tamo? Ili šta?