Prijava

Bio sam na koncertu ali mi i dalje nista nije jasno!

Jebite me ako ja kontam više od toga da je bio koncet u NS.

pa jel bio Manu u NS tada? nisam ništa pročitao niđe o tome

Jeste, gledao sam ja snimak, a evo vidim i ovdje pišu da je bio. Nego ne kontam ovo dvoje što se prepucavaju.

Manu Čao je bio pre dve godine na EXITu a ove godine 8.aprila na Spensu. Ja se zadesila 9. na spensu, kaže buraz i njegova ćerka Au zar ne ideš? Ne idem, to bilo juče. Ma i večeras je, odem ja da kao kupim kartu lik s biletarnice kaže Ko su oni? Bile tri ribe pa ga napale, ja mu kažem To ti je lik koji ima probleme s č i Ć... E sad moj čoek koji ne želi a uvek prisustvuje koncertima se radovao da ne ide a ja mu slagala da sam kupila karte jer nije išao sa mnom do biletarnice. I on poludeo jer je već jednom bio NA KONCERTU Manu Čaoa :))) o jasno?????

i ja bio na exitu tada...a za ovo sam mislio da je paljevina...i opet ne bih otišao sigurno, jer nijesam imao kintu.
aurora, kapiram te ženo, kaj se tripaš?

pa malo je jasnije :) tvoj čovek nije teo da ode na koncert jer je bio, ti si ga tovarila da si uela karte a zapravo nisi jer znaš da tvoj čovek ne voli. ali tu je bio i tvoj buraz sa ćerkom koji je sve to pitao a lik koji prodaje karte je budala koja nikada nije čula za manu čao jer je pijan ili zato što taj dan nije bio koncert pa ga bole kurac.

kako znaš da su ga tri ribe napile? jesu tu bile i ribe na biletarnici ili su otišle? kakve su ribe, jesu čemu?

E sad moj čoek koji ne želi a uvek prisustvuje koncertima se radovao da ne ide

Realno, samo mi još ovo nije jasno. Kako on to ne žali a ipak ode a ipak se raduje. Kako ovo može?

Ја ћу да испричам како ја сам ја схватила па нек Аурора каже је л добро:

Концерт је био у Новом Саду али она није била тада него на егзиту, који је исто у Новом Саду па је дотле прича прилично конзистентна. Е сад, ономад на егзиту био је неки цар који је у гаћама ускакао у шутку што је Аурориног човека испиздело и решио да га постави на своје место, увати га лепо да га баци негде, јебем ли га шта је имо у плану, али се знојава педерчина измигољила из руку као харинга проклета. Пошто је та акција пропала, одлучијо је да делује убитачније и да га пукне у плућа, али је одустао. Е ово за карте не контам, саћу да размислим мало. Мислим да кључ за разумевање целе приче лежи у оним нуссупстанцијама које је спомињала.

Царо, то је бар просто. Он не жели да иде ал га Аурора одвуче увек и сад се радовао што неће да иде. Јбт, концентриши се.

Moram priznati da zmyina priča pije vodu.

hahhahah to zmioo kraljice
žena objasnila i kakve to sad sve veze ima, meni ja jako žao što nisam bila nazočna konceratu! Eto!
http://www.youtube.com/watch?v=lz6wjNoBLcI

koji trip

mislim da treba da otvorimo temu....

Он не жели да иде ал га Аурора одвуче увек и сад се радовао што неће да иде. Јбт, концентриши се.

+899

Царо, то је бар просто. Он не жели да иде ал га Аурора одвуче увек и сад се радовао што неће да иде. Јбт, концентриши се.

Ne. Nemaš pojma!
Radovao se čovek što su zakasnili pa ne mora ići. Kapiraš?!

Јес! ЈА РАЗУМЕМ АУРОРУ!! ЈА САМ КАНАЛ!!

Ja sam iz aurorinih postova skapirao da je koncert u ns bio 2 dana za redom.

Samo ne kontam kakav je to lik koji voli da ZNOJAVOG DERPEA TUKNE U PLUĆA? msilim šta to znači? potapšati ga ili ga nabosti glavom tebra? ne kontam

e ovo je jače od cijele naslovne, a ZMIA OBJAŠNJAVA PIČKOM!

Е то је добро питање.

Radovao se čovek što su zakasnili pa ne mora ići. Kapiraš?!

То да. Али она је њега истроловала да ће ићи, отишла као да купи карте и рекла му да има и деветог концерт, па је та радост била кратког даха. Онда се опет радовао кад је видо да није отишо ипак.