Prijava

Strajo: nema modova, nema ključa, nema pozdrava! :)

Лулаби, ми се не знамо, али ја те поздрављам, у нади, да ће ми бити узвраћено!

:нада:

pljujte i hejtujte kolko ocete ali meni su velika vecina defki iz 2007 na primer, golo govno, danas sa takvom defkom ne bi uzo ni 20 + a neke imaju i preko 100 lagano....

Toliko. A i post mu je glupost teška...

@Dio
a neke su bogme i pjur plagijat pa opet imaju gomile pluseva....

Pa da, ali o tome drugom prilikom, sada pričamo o kvalitetu odabranih...

I ja bih da pozdravim mamu, tatu, brata, sestru, svu rodbinu, a najviše baku i deku, sponzore sajta, Kaizena, moje društvo (Diku, Limuna, Vukija, Spasu), jednu devojku, sve članove sajta i milionski auditorijum, zatim ljude koji posmatraju sajt, a nemaju nalog na njemu, modove, polumodove, četere, Caru, Dankana, Džimija i ostale. Da nije bilo vas, ja danas ne bih bio ovde gde sam sada. Poljubaaaac.

Da nije možda kurčina?

Hahahahaham odakle li je samo ovo :D

Пиши са оригиналног налога, па да те узмемо за озбиљно. Не буди пичка.

Srećan rođendan, sve najbolje.

CITAT Пиши са оригиналног налога, па да те узмемо за озбиљно. Не буди пичка. ТАТIС
Upravo.

neko me zvao?...:))

gdej si Lulli?..evo ga Straja, ja ga hejtovao da bude drugi, al ne vredi..ima publiku vernu....

stvarno bre TOPPOT reci mi to u lice

Pobogu kako ste kul,da li mogu da se pridružim ovom vašem super kul spemovanju smaračke teme ?

Opušteno,sad ću da napišem ololololo da bi znali da se šalim.

Ne znam čiji je ovo dupli,nije mi jasno što se pokreće ovakva tema sa duplog i tako u startu diskredituje.

Složio bih se sa autorom teme ali šta sad? To je manje više normalna evolucija sajta.Tu se ne može ništa uraditi ako nisi u poziciji Kajzena koga zabole kurac,što je takodje legitimno i razumljivo.
Doduše ovaj novi korak,postavljanje ovako užasnih definicija u odabrane jeste bio malo pregrub ali jebiga.To bi se dogodilo pre ili kasnije,u krajnjem slučaju koliko kapiram ljudi predlažu te definicije na posebnoj temi.

oko jedne stvari je čovek sigurno u pravu, a to je da se bar 20% defki na naslovnu namešta!!!

Moju defku za naslovnu stranu je odabrao Kaizen, tako da se ne osećam prozvanim.
JTU, slabo si se maskirao :)

bar 20% defki na naslovnu namešta!!!

Бар 60%