Prijava

Cara™

oko jedne stvari je čovek sigurno u pravu, a to je da se bar 20% defki na naslovnu namešta!!!

Ahahahahahahha, 'ajde... Da l' je moguće...? Ko bi rek'o...

bar 20% defki na naslovnu namešta!!!

Бар 60%

80 % fudbalska mafija se umesala

Ahahahahahahha, 'ajde... Da l' je moguće...? Ko bi rek'o...

ollolololololololo

Evo Jave, dozvah te. :)
A evo i moderatora, saće red da se uvede, ne smijem više da spemujem.

Uroše hahah

al mene više zanima kako se to namešta?..ovo za fudbal znam, imam neke prijatelje pa mi pričali, al za naslovnu kako?..kako je to moguće?

Za naslovnu me zabole kao i za evoluciju sajta. Sve ima svoj tok, a ja sam samo posmatrač. Što se tiče duplog i koji je originalni nalog, mislim da to nije važno. Možda čovek ima svoje razloge opravdane ili ne, ali najverovatnije su u pitanju male loptice ili nedostatak istih.

namestite i moju slobodno cim namestate, ko jebe fifu, da vidim i ja neku VAJDU!

javio

al mene više zanima kako se to namešta?

1. Moraš da okačiš golotinju na fotke
2.Moraš da aktiviraš skajp
3.Red je da ponekad platiš neku cugu nekome od modova i da ih hvališ
4.Potrebno je da ucenjuješ na razne načine
5.Da budeš konstanto uporan i da pratiš sve modove!

JTU se proganja kao ratni zločinac. Da, upao je na Nožev nalog pa šta? Ipak je on legenda ovog sajta i treba mu dozvoliti da nađe mir sa nekim nalogom.

Pravda za JTU-a! Ja podržavam da se čovek odbane. Ipak je on legenda sajta. Šta ima veze što je pravio sranje. Evo, Uroš i ja smo sve zajebali kad smo trolovali da je Blek odapeo, pa nas niko nije banovao. Je l' tako Uroše?

Evo, Uroš i ja smo sve zajebali kad smo trolovali da je Blek odapeo, pa nas niko nije banovao

Jeste, a bitno da je Kurica pazario trajni zbog bzvzne teme koju je otvorio.

PRAVDA ZA KURICU!

Caro nervira me sto tako pricas i nisi realan, najvise to mrzim, bar 10ak tvojih je zavrsilo na istoj, tako da nemoj da pricas kako su tvoje zavrsile, opusti se, de su deset tu su i 15.

Ako se defke za naslovnu nameštaju, a vervatno ima toga preko PVT-a ili ono kolegi moderatoru za rođendan, onda je to stvarno bedno.

@ses,

sti lud čovek. Pa valjda ja najbolje znam kako su moje defke tamo završile!

Могу само да нас мрзе, они што нас не воле.

PRAVDA ZA KURICU!

Tako jeeee!!! Al' čekaj, bre... Živ je Kurica, umro nije!

Могу само да нас мрзе, они што нас не воле.

To je pevao i Sloba Milošević.

Virtual

Ako se defke za naslovnu nameštaju, a vervatno ima toga preko PVT-a ili ono kolegi moderatoru za rođendan, onda je to stvarno bedno.

Naravno da je bedno :) ALi je ljudski oolololloollo

Pa ti znas kako su zavrsile tvoje, kako onda mozes da znas kako su druge defke zavrsile tamo. Razmisli malo, ne pisi svasta.