Prijava

Nije tu milica ona bi okacila neku, ko sto je bilo za onaj poster na cetu, samo ostavi link.

"e mici aj mi okaci poster u odabrane, molim te" Posle 10ak sekundi isti se naso u odabranim. To je bilo takoo...

Na četu se pričalo kako se definicije i posteri ubacuju ''po narudžbini'' i ja u šali postavih link milici da ga ubaci u odabrane, a ona ga ubacila... :) A realno poster jebe...

Ja imam SAMO dve odabrane. :ide na sažaljenje, a ne na dupe-uvlačenje: lololo

Ja imam tri, a imam 7 puta manje definicija od tebe. Osećam se kao govno. Pravda za Barakudu.

Čekajte,da je osoba napisala ovo sa originalnog naloga ne bi se vas 15 likova koji pišu sranje ili u najboljem slučaju osrednje definicije skupilo ko hijene i spemovalo 2 sata?

Углавном. :)

Uglavnom bi tema izgledala isto ovako, da se razumemo.

Чек чек, озбиљно мислите да нема дефки које иду ''намештено'' у одабране?

Bonde 20+90=110 tako da ste obojica omanuli u matišu...
U međuvremenu shvatio sam da sam zaljubljen.Kaizene volim te i želim imati bebe sa tobom.

Gvozdenovic
Čekajte,da je osoba napisala ovo sa originalnog naloga ne bi se vas 15 likova koji pišu sranje ili u najboljem slučaju osrednje definicije skupilo ko hijene i spemovalo 2 sata?

Kakva glupa generalizacija... to je još gore od nameštanja defki lolololo ako neko stvarno cvika od drugih autora na sajtu lolo

Кикирики, семенке, кокице, љебљебљије, гурабије!

Ja imam 6, slovima šest, odabranih, a čak i ne pijem kafu.

ja pišem sranje definicije..al volim da kenjam pa strašno...

da je ovu temu otvorio Dankan ne biK se sprdao..za sve ostale garantujem da bih...

Bond, na takav nacin da ti zavrsi na naslovnoj je krajnje debilno (od strane moderatora bez uvrede) U redu je da napises na pvt, daj okaci mi poster kako vec, pa da okaci, a ovako na cetu javno.. Ne razumem. Treba napraviti pravilo za admine, posto se vidi da ne postoji. Elem, probacu da saznam dal postoji.

http://www.dodaj.rs/f/w/u3/1uigCXTW/draganamirkovic-1993-6-p.gif

AKO MOZE PESMA PITAM SVOJE SRCE

MOZE NARAVNOOOOO :D :D :D :D

natnat

Ja imam 6, slovima šest, odabranih, a čak i ne pijem kafu.

Al zato imaš noge ko sanke lolo

reme sez:

Ja imam tri, a imam 7 puta manje definicija od tebe. Osećam se kao govno. Pravda za Barakudu.

I ni jedan poster nemam među odabranima. Pravda za mene!!! lololo iks-de.

Što se ovog nameštanja tiče: jednom sam na temi Vuka u medijima javio da je jedan moj poster (jebački u svakom slučaju) izašao u Skandi humoru i neko ga je odmah drmnuo na naslovnu. Dobro je prošao i bio je za naslovnu realno.

Tri puta u mom kratkom stažu na Vuki sam primetio da su paralelno stavljane Strajine i Dogove defke na naslovnu od kojih su mi neke bile onako. Ipak, činilo se kao da neko veštački održava tu njihovu večitu borbu za prvo mest za koju me realno zabole kurac.

Ništa više od toga sumnjivo nisam primetio. Izađe, recimo, nekoliko Frenkijevih na naslovnu zaredom, ali vredi svaka - ja sam samo nekoliko predložio jer sam im udario zvezdu i pre nego što sam video ko je autor. Dakle, nema uravnilovke - ko piše dobro, ide na naslovnu.

A što se teme tiče, ne narušava njenu kompetenciju to što je otvorena sa duplog nego to što autor smatra da on jebe keve i da može svima da nam kenja po glavi.

Око чега ви губите време... Ако вам се не свиђа, имате дугме за одјављивање. Стигло пролеће, ајмо напоље!

Чек чек, озбиљно мислите да нема дефки које иду ''намештено'' у одабране?

Naravno da ima... Samo to nije ''namešteno'' na način na koji ti misliš... Mislim da niko ne ''naručuje'' preko pvt.-a već moderatori love materijal za odabrane među istim popularnim autorima, a ne vršljaju mnogo po ''novim definicijama''.
Takođe mislim da će definicija izgledati bolje ako je napiše neki ugledan autor, nego ako je napiše novajlija... Tako sve što napiše Straja prođe odlično.. Ne shvatite pogrešno, on jeste predobar autor, ali desi se da napiše sranje i da prođe dobro samo zbog popularnosti koje ima :) ( a koju je i zaslužio )

Ма трипујеш Бонде веруј ми. Ја сам овде упао само због спрдње, ал' ви га претерасте!

Naravno da ima... Samo to nije ''namešteno'' na način na koji ti misliš... Mislim da niko ne ''naručuje'' preko pvt.-a već moderatori love materijal za odabrane među istim popularnim autorima, a ne vršljaju mnogo po ''novim definicijama''.
Takođe mislim da će definicija izgledati bolje ako je napiše neki ugledan autor, nego ako je napiše novajlija... Tako sve što napiše Straja prođe odlično.. Ne shvatite pogrešno, on jeste predobar autor, ali desi se da napiše sranje i da prođe dobro samo zbog popularnosti koje ima :) ( a koju je i zaslužio )

Delimicno si u pravu

Насловна није мерило квалитета. Понекад чак и оно што би реално било за брисање.
Временом се сконта и који модератор(и) каче глупости.
Али, мислим, то је нормална појава, јер тако сајт функционише сада. Неколико људи је изабрано да уређује насловну, што је уберглупо. Боље је било када је била дефка дана. Много боље. Много.
Шта се фолирате модератори?
Сви знају да ко иде на ваша глупа окупљања, улизује вам се по сајту, хотује са вама, има и највише дефки на насловној. У ствари, ви имате снижене критеријуме према њима. Али то је некако и логично.
Није то сад за неки фајт овде јер

тако сајт функционише сада. Неколико људи је изабрано да уређује насловну, што је уберглупо. Боље је било када је била дефка дана. Много боље. Много.

И ја би бирао нечије дефке да сам мод ако ми се тај неко шлихта и плаћа ми пиће у граду. Не би бирао сигурно МрМунове дефиниције.
Јасна ствар.