Prijava

e nije moj...dupli...ja imam 6 al ovaj nije moj stvarno....

Cara™
Nit dobre definicije napisao lolololo

Ko sto reko jednom, meni sta padne na pamet ili cujem ja pisem, ali retko mi pada na pamet, vise cujem od starijih. Ne pisem spomenare i ne guglam da bi napisao, klasika. :)

Cara™

oko jedne stvari je čovek sigurno u pravu, a to je da se bar 20% defki na naslovnu namešta!!!

Možda je tih 20% namešteno, ali šta je sa preostalih 90%?

У преводу, кажи шта имаш са оригинала, па ће да ти буде алал вера.

Neće ni onda, ali ako je već neko mnogo kul sa glavnog nema razloga da ne kaže šta ima pa makar i lagao.

A osoba koja štiti svoj glavni nalog zbog pluseva ili minusa je ništa manje do čkapi. Jbg, ti oćeš sa nečim da se izboriš a prvi si slabić! -

Него чији је дупли, јел провалио неко?

Твој Џанко рекох ти на другој страни лолололо

Definicije jesu postale njesra od kad su ukinute definicije dana. To je apsolvirano dosad i ko zna koliko puta ponovljeno. Nažalost, neće se to više vraćati, ali bi bilo dobro jer se u tebi aktivira barem neki takmičarski duh, znaš da će se nekima svideti i svi videti. A ovako je taj koncept samo ubijen u pojam. Od kako su ukinute definicije dana, kvalitet ide nizbrdo.

Друга страна? Чек да видим

Jeste da imam jednu defku u odabranima. Ponosan sam na to. Ali očigledno je da se definicije kruga ''popularnih'' autora vrte po naslovnoj. Mislim da se to ne radi namerno, već su nove definicije postale toliko govno, da moderator (koji na isti način kao i mi ostali čita definicije) uglavnom pregleda defke poznatijih autora, koji su duže na sajtu i veća je šansa da oni napišu dobru defku. Mada ni ne sumljam da se dešavalo da se nešto ugovori...
Nem blage... Evo recimo, ja sam juče na četu hipnotisao jednog moderatora i naterao da mi ubaci poster u odabrane.. Tako da nisu ni oni uvek krivi... I to su ljudi !

( a sada jednu u odabrane molim )

ЈЕбига Џанки на петој не на другој, хтедох да кажем на страни испред лолололо

Čekajte,da je osoba napisala ovo sa originalnog naloga ne bi se vas 15 likova koji pišu sranje ili u najboljem slučaju osrednje definicije skupilo ko hijene i spemovalo 2 sata?

A osoba koja štiti svoj glavni nalog zbog pluseva ili minusa je ništa manje do čkapi. Jbg, ti oćeš sa nečim da se izboriš a prvi si slabić! -

То! То ја покушавам да кажем. Неће да урушава репутацију, а то је геј.

Mislim da se to ne radi namerno

Ма нееее, случајно притиснуо штиклицу док му гледао дефке

Možda je tih 20% namešteno, ali šta je sa preostalih 90%?

Kako si glup rođače.. Pa 20% + 90% = 120% , a moguće je samo 100%... -.-

( a sada jednu u odabrane molim )

Nije tu milica ona bi okacila neku, ko sto je bilo za onaj poster na cetu, samo ostavi link.

"e mici aj mi okaci poster u odabrane, molim te" Posle 10ak sekundi isti se naso u odabranim. To je bilo takoo...

То! То ја покушавам да кажем. Неће да урушава репутацију.

А шта ако је главни банован? А ако није она је једноставно геј потез прикривање...

Ма нееее, случајно притиснуо штиклицу док му гледао дефке

Pogledaj ceo moj post, nemoj se širiš ovde !

Rekao je to Lole, neće da navlači hejt na originalni nalog. Baš je to rekao.

Narode, jeste li čestitali Stormi rođendan?

Gvozdenovic
Čekajte,da je osoba napisala ovo sa originalnog naloga ne bi se vas 15 likova koji pišu sranje ili u najboljem slučaju osrednje definicije skupilo ko hijene i spemovalo 2 sata?

Углавном. :)

Ja imam SAMO dve odabrane. :ide na sažaljenje, a ne na dupe-uvlačenje: lololo