Prijava

lolololololo ajd će razmotrim tvoj predlog. :)))) sutra menjam, sad odo na spavanje. :)

'Ocu i ja da budem u stranKi. I da se pomene da sam ja inspirisala Kostica za ovaj pozdrav.
Mogla bih da budem ziljava lijena Crnogorka i ministar(ka) za medjunarodne ziljave odnose.

Ma menjaj more! :)

P.S. radi preglednosti, stavi svakog člana i njegovu funkciju u poseban citat.

EDIT: Može.

Milica Dholl - ministar(ka) za medjunarodne ziljave odnose.

Može milice, ti ćeš biti zadužena za spoljnu politiku

ili širenje ziljavštine u dijaspori?

Pomeri me bre gore na listi :)

treći si na listi, videćemo da li ćeš se još penjati. :)

Kul. Pobacaj sad citate. Nepregledno je onako :)

Milice je l' ti ovo odgovara ili bi više volela da mi budeš lična sekretarica? lololo

Svidja mi se ovo za sirenje ziljavstine u dijaspori. Moze to.

људи ал не бих ај у зиљавце, ја сам размишљо моју странку да оснујем :)

Extra. A izbor za himnu stranke? Neka svako predloži neku pesmu za koju misli da bi najbolje i u najboljem svetlu predstavila ZSV. Ostali članovi glasaju i pesma sa najviše glasova će biti proglašena za himnu. Broj predloga i glasova prema nekoj pesmi je neograničen.

EDIT: Fejs, ne bogohuli! :)
Vidiš da smo trenutno najjača stranka! :D

nemoj bre, ođe nam je super, trenutno smo najjača stranka. Nemoj nas zajebavati, kaži funkciju koju bi hteo.

Vidiš da smo trenutno najjača stranka!

trenutno smo najjača stranka

hahahaha, u istom trenutku :D

ili da napišemo pesmu?

Može i to...

Ovako, poseban amandman mora da se izglasa što se tiče ljepote.
Dakle, ukoliko u našoj stranci dođe član iz druge stranke i obrati nam se a nije dovoljno lijep, ne smije niko da mu odgovori, dakle kazne su snižavanje statuta u stranci.

Proglasio sam rat socijalistima!!!2

5. Pravda za temu "fotografije Vukajlijaša".

Ovo treba da je glavna borba u strancii bar za sad, samo da naglasim!

e da ja podržavam predloge 4, 5, 6 i 7. A za ova prva tri nisam, jer svako ima pravo da bude ziljaw na svoj način.