Prijava

ZILJ HAJL SE USVAJA KAO ZVANIČNI POZDRAV STRANKE! TREBA NAM JOŠ ZASTAVA! Logo imamo. A fali nam i himna.

Ovako, poseban amandman mora da se izglasa što se tiče ljepote.
Dakle, ukoliko u našoj stranci dođe član iz druge stranke i obrati nam se a nije dovoljno lijep, ne smije niko da mu odgovori, dakle kazne su snižavanje statuta u stranci.

Razmišljao sam o ovome, ne znam kako nisam ubacio u predloge.

Naime, svaki član mora da ispunjava određene kriterijume koji se tiču lepote. Ukoliko neko se neko od starijih članova požali na lepotu novopridošlice, ostatak kolektiva mora da glasa. Ukoliko više od 50% glasova u narednih sat vremena (koliko će trajati glasanje) izglasa da je član lep/a, ulazak u stranku je osiguran. Ukoliko rezultat glasanja bude obrnut, član je dužan da momentalno napusti prostorije stranke.

Reme, ti napisi nesto, ti si odje umjetnicka dusa. :D Koju strofu, cisto da imamo dok neku prekul ne nadjemo.

Podrzavam Smarkov predlog.

Napisaću, umoran sam sad. Sutra očekujte stihove naše nove himne.

E da i nama nepoznati autori koji žele da postanu članovi naše stranke, moraju uz detaljnu biografiju da prilože sliku manjeg formata! Jer će naknadno uz ime svakog člana stajati mala slika.

:)
Šta mislite o ovome?

Evo ja ću himnu da napišem, a zastavu može stefan, mada mogu i ja ako oćete... odradiću nešto, pa ako vam se svidi....

Ako je član 30% lijep kolko ja, upada odma'

E da i nama nepoznati autori koji žele da postanu članovi naše stranke, moraju uz detaljnu biografiju da prilože sliku manjeg formata! Jer će naknadno uz ime svakog člana stajati mala slika.

Podržavam :)

Inače, može li za zastavu? :) http://img6.imageshack.us/img6/1741/srbijazastava.jpg
Nešto na brzaka... Ali biće i bolja verzija...

predlažite zastave, izglasaćemo najbolju. :) Smarko ti iskomponuj nešto, ja ću tekst da napišem, neki dramatičan, pa ću ti dati da otpevaš, snimiš i postaviš na youtube, pa da kačimo u prvi post. :)

molio bih članove da prilože po jednu sliku MALOG formata, da bismo je okačili u prvi post.

Dodata dva nova predloga.

8. Svaki član mora da ispunjava određene kriterijume koji se tiču lepote. Ukoliko neko se neko od starijih članova požali na lepotu novopridošlice, ostatak kolektiva mora da glasa. Ukoliko više od 50% glasova u narednih sat vremena (koliko će trajati glasanje) izglasa da je član lep/a, ulazak u stranku je osiguran. Ukoliko rezultat glasanja bude obrnut, član je dužan da momentalno napusti prostorije stranke.

9. Nama nepoznati autori koji žele da postanu članovi naše stranke, moraju uz detaljnu biografiju da prilože sliku manjeg formata! Jer će naknadno uz ime svakog člana stajati mala slika.

E da i nama nepoznati autori koji žele da postanu članovi naše stranke, moraju uz detaljnu biografiju da prilože sliku manjeg formata! Jer će naknadno uz ime svakog člana stajati mala slika.

Za!

Ako ću ti ja pjevat' oca mi jebi :D

Reme, procitao si mi misli za himnu. Taman krenula da predlozim isto.

Roza boja u zastavi mi je pregej. Zamisli crnogorsku kokosku na rozoj pozadinini. lolololo

Smarko, previse trazis. Znas ti, bolan, sta je 30% tvoje ljepote?

Aoj sveta naša Vuko,
Odavno sam ti ja puk'o,
Držim ti se zilja samo,
Nema ništa drugo 'vamo.

Svaki dan se ja spremam,
Nemam kada ni da dremam,
Ogledalce strašno volim,
I šminci se stalno molim.

Slike moje stalno kačim,
Na AirMax se nameračim,
Nosim cirkon kul je baš,
Haus mjuzik pravac naš.

Evo kako bi moglo da izgleda, to je samo lupetanje....

Zastava mora da ima cirkončiće, medvediće itd kao moja slika, može neki poveći dijamant....

Smarko, previse trazis. Znas ti, bolan, sta je 30% tvoje ljepote?

Stroga pravila, što ću ja sad...

e ovako, Stefane, ja smatram da zastava treba da ostane crveno plavo bela ALI SA OVIM ČIČOM sa naočarama za sunce i CRNOM kosom i bradom. Da se vidi ko je ziljav. :)

Ja bih da moja slika bude ona sa Smarkom. To je najziljavije. Eno vam je u Fotografijama Vukajlijasa pa je smanjite itd, ja sam usla s fona.

Aoj sveta naša Vuko,
Odavno sam ti ja puk'o,
Držim ti se zilja samo,
Nema ništa drugo 'vamo.

Svaki dan se ja spremam,
Nemam kada ni da dremam,
Fotoaparat strašno volim,
svakoj slici ja se molim.

Oblačim se u Terranovi,
ziljavi moji su snovi,
kako će na vlasti,
koje pivo pasti.

Ovo sam radio zadnjih 5 minuta, pa nisam video komentare i predloge :D

http://img718.imageshack.us/img718/9099/srbijazastava2.jpg

Roza boja u zastavi mi je pregej

E jbg sad :D

zastava treba da ostane crveno plavo bela ALI SA OVIM ČIČOM sa naočarama za sunce i CRNOM kosom i bradom. Da se vidi ko je ziljav. :)

Odma' dođe :)