Prijava

Dragi prijatelji, da li vam je dosta silnih laži koje vam podmeću? Odabrane glupe definicije, a da ne pominjem postere! Gde je tu običan narod? Kako on da izabere nešto dobro? I zašto se bojkotuje svaki pokušaj isterivanja pravde na sajtu?

Stoga, prijatelji, pridružite se mojoj stranci, ako hoćete da pravda uvek pobedi! Ja vas nikad neću lagati, samo ću vam govoriti neistine.

Hvala vam na pažnji.

Shanzamm - potpredsednik
serious - generalni sekretar i PR

Ово је најближе мојој идеологији и зато ти се придружујем брате Пеки!
Наравно рачунај да ћу те у једном тренутку уити и отети ти странку лолололо

Može, ali da budem ministar kulture!

Ја сам друже Пеки министар инфраструктуре као друг Мрка... Први циљ - обнова гробља за све чланове!

auuuu brišem ovo!!!! Bolje rat nego pakt!!!2

Hoću da budem ministar policije! Prvo ću da prodam sve pežoe, pandurima da kupim polovne Kečeve, a od razlike ću sebi da uzmem jedan dijamantski pendrek!

To! Moj čovek! Već 3 člana imamo! \o/

Peki, sine, sredi mi neki polozaj :D

Obavezno! Dok se skupi bar 10 članova, će da vidimo.

Pogledajte stranku Orkana mozda vam se svidi ideologija pa da se udruzimo? Spem naprijed! orkorkork

Mož padne neka koalicija!

Ako su clanovi zainteresovani. Orkani pazljivo ruse ziljavce!

Pekky, postovao sam vam vec. PRistajemo na kaoliciju. Ne znam gdje to da naznacimo osim u prvom postu stranke.

Друже Пеки нашао сам партију која више одговара мојој идеологији тако да морам да поднесем оставку на све положаје у странци.

Збогом, друг Л0Л

Nema problema, duže L0Le. Sad ćemo u prvom postu editovati izmene u stranci. Slobo, od sada smo zvanično u koaliciji!

Dogovoreno, turicemo u post nas!

Dobro je, bux. O's da nam se prikljucis?